Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×

Препоръчан отговор

Здравейте донесаха ми едно писи и казаха ,че не бачка като го отворих  охладителя беше паднал барабар с процесора установих ,че пластмасата за която се закача охладителя е счупена  (не знам дали се казва bracket) сокета е 478 представлява еЙ такова мислех да му сложа термо лепенка ма в г.Шумен няма никъде.

Давайте идеи как да го направя :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Колега имах проблем с старата кошница сокета пак беше 478 и бракета се беше счупил само ,че не този които си показал а, този който се маха за да се извади охладителя :D Побългарих го с моментално лепило 3 клечки за зъби и медна тел :D и сега няма грешка след малко ще постна снимка

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Значи не ползва боксовият охладител, така ли? Ако беше боксовият, можеше с винтчета да се нагласят. И къде е счупена скобата?

Грешка. Обърках се с охладителя за 775.

Редактирано от simtech (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Извади дъното от кутията, изчисти каквото е останало от Bracketa промуши през дупчиците свински опашки и стегни с тях охладителя.

Трябва да е стегнато и да не мърда.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абе баш боксовия си е.

Счупен е така . 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето при мен как се оправи проблема ,но при тебе е по трудно защото радиаторчето ляга там и единственото решение според мен е да се отстрани бракета и отдоло пространството между дънната платка и бракета да се залепи (бракета да се залепи естествено :D) и да се сложат 2 клечици на него за здравина и се надявам да се управи.

Редактирано от yokohama..yms (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абе баш боксовия си е. Счупен е така .

Аз си мислех за друг тип боксов на Интел, онзи при който имаме кръгъл радиатор, пластмаса с вентилатор и щифтове, които се мушкат в отворите на дъното директно, без такива скоби. Сигурно съм се объркал с охладителя на следващият сокет - 775. Забрави термолепенките и най-добре си намери нова скоба, ако не - залепи тази и го застопори с парче медна тел. Редактирано от simtech (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Обиколи сервизите и от някое изгоряло дъно ще ти дадат .

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравей, имам един тактв  bracket заедни с охладител Cooler Master DI4-8JD3B-99-GP ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Колега преди време и на мен ми се счупи цокъла на АМ2 обаче. Отиди в първи сервиз който видиш и ги помоли за цокъл стига да имат ще ти го продадат 

Де що има сервизи съм обиколил .

П.П Щом си ги обиколил и няма потърси в интернет. 

П.П Ето тук намерих това което ти трябва.

Редактирано от amd World (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Егати сервизите щом нямат изгорели дъна :) Е ако са лъскави от типа на Стемо и т.н. е нормално да те отсвирят

Повече от 2лв. за такова нещо ме е срам да искам на клиент

Не се опитвай да го лепиш, понеже е под напрежение и от въбрациите на вентилатора рано или късно пак ще се счупи

Редактирано от Pacimir (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.