Премини към съдържанието
tedkos

Какъв лаптоп да си взема с бюджет 1500лв?

Препоръчан отговор

Такъв че да подкарва всички нови заглавия

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не си взимай за тези пари лаптоп.Изчакай някой да ти направи конфигурация за настолен компютър и ще си много по-доволен.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Искаш геймърски лаптоп.? Това е добро предложение, но е малко извън бюджета, но нали искаш да играеш всички нови заглавия. ASUS G75VW-T1028D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

XMG A522 ADVANCED Gaming Notebook 39,6cm (15.6") с доставката от Германия ще дойде към 1500лв. Може да си го конфигурира и с Core i5, 8GB RAM и по-голям хард, което и ще го оскъпи разбира се. Но все пак за 1500лв. не може да очакваш чудеса.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Трябва ми лаптоп защото ще се местя извън България и за това питам за лаптоп :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Искаш геймърски лаптоп.? Това е добро предложение, но е малко извън бюджета, но нали искаш да играеш всички нови заглавия. ASUS G75VW-T1028D

Малко към 1000 лева ?

Редактирано от tux (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Малко към 1000 лева ?

Автора, иска да подкарва само новите заглавия.? Излязох от бюджета (много) , но нали иска лаптоп за игри.?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За подкарване ще ги подкара, ама самия модел не е геймърски а мултимедиен, нищо че Леново упорито се опитват да го пробутват като геймърски. Ще имаш проблем с температурите.

За тия пари - http://hardwarebg.com/forum/showthread.php/235878-%D0%9F%D1%80%D0%BE%D0%B4%D0%B0%D0%B2%D0%B0%D0%BC-%D0%9B%D0%B0%D0%BF%D1%82%D0%BE%D0%BF-ASUS-G75VX

Редактирано от Людмил (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Виж за новия Acer V3-772G с актуалния четири-ядрен Хасуел i7-4702, новата GTX750 4GB GD5 + 8GB рам и голям дисплей.

Едва ли ще намериш друг с подобни параметри за тези пари. Модела има и по-скъпи разновидности с GTX760, SSD и т.н.

А това е най-изгодното предложение което му намерих. 

Редактирано от naruto (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За подкарване ще ги подкара, ама самия модел не е геймърски а мултимедиен, нищо че Леново упорито се опитват да го пробутват като геймърски. Ще имаш проблем с температурите.

За тия пари - http://hardwarebg.com/forum/showthread.php/235878-%D0%9F%D1%80%D0%BE%D0%B4%D0%B0%D0%B2%D0%B0%D0%BC-%D0%9B%D0%B0%D0%BF%D1%82%D0%BE%D0%BF-ASUS-G75VX

Едва, ли. Линка е над бюджета на момчето.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На този лаптоп за 1500 лева ще му разкажеш играта точно за 1 година като го напънеш на игри :) Кой ви е излъгал ,че  е удобно да се играе на лаптоп с 17-ка екран се чудя ? За тия пари ще си вземеш десктоп дето  ще играеш  игри поне 2 години на макс детайли. Не те знам къде ще пътуваш ама не е лошо да погледнеш и в тамошните магазини какво се продава щото в България  няма нищо свястно за тия пари да ти кажа честно поне не и за целите за които ти ще го ползваш. Спрете да предлагате на момчето лаптопи за мултимедия на Асус и Ейсър . защото са много далеко от гейминга тия модели .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре де, на мен ми е чудно защо тогава ги слагат тия видеокарти в лаптопите щом са само за мултимедия. За мултимедия би се справило и вграденото видео в процесора. Щом са сложили видеокарта от рода на 750m в лаптопа значи са имали впредвид и игрите. Ако се внимава с температурите ще може да си играе доволно.

Сега в най-голямата жега не го тормозя моя с игри, но вечер си разцъквам доста и следя температурите и засега нямам ядове. Пък и нали са с по 2 години гаранция тези лаптопи в края на краищата...

И още нещо ми е чудно, защо  когато някой каже, че иска лаптоп (поради пътуване, живеене на други места и т.н.) все пак продължавате да предлагате настолни конфигурации. Предложението на naruto според мен е доста добро, за тези пари едва ли може да се намери в БГ нещо по-добро.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре де, на мен ми е чудно защо тогава ги слагат тия видеокарти в лаптопите щом са само за мултимедия.

Защото като влезеш в някой техно бакалия и продавача ти каже този лаптоп е с 710м последно поколение видео карта модел 2013 и си казваш "Бахти якия лаптоп" и се тупаш в гърдите. Ако ти каже този лаптоп е с вградено видео в процесора и няма собствена памет и взима от рамта, ще си кажеш "Мани го тоя боклук". Повечето потребители не разбират от компютри или каквито и да е технологии. Както при видео паметта колко повече толкова повече се тупаш в гърдите видеото ми е еди си колко Gb. А за тая памет която няма да използва е дал някой друг стотак отгоре. На никой не му пука за изработката на шасито. Важно е цифричките които пише по характеристиките да са по-големи. Ако пише и геймърски и е без пари оцелил си джак пота.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре де, на мен ми е чудно защо тогава ги слагат тия видеокарти в лаптопите щом са само за мултимедия.

За да се продават, как защо? Да се лъжат хората да ги купуват.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мисълта ми е, че като има отделно видео и е читаво (поне 630,635,640,650 и т.н.) ще подкара човек някоя и друга игра. А с вграденото такова доста повече ще се тормози лаптопа и човека ако реши да поиграе. За шасито съм съгласен, не мога да сравнявам изработката на моя лаптоп с този на asus, но асуса струва 2 пъти повече от моя.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мисълта ми е, че като има отделно видео и е читаво (поне 630,635,640,650 и т.н.) ще подкара човек някоя и друга игра. А с вграденото такова доста повече ще се тормози лаптопа и човека ако реши да поиграе.

Не съм съгласен, когато имаш лошо проектирано шаси което не може да охлади мощните компоненти вътре цялата машина се тормози много повече. Докато с по-слабите части просто падат кадрите. Въпреки, че всичко е на max температурите са в норма. По-мощни части по-голяма консумация повече отделена топлина. Ниските класове модели са с едни и същи шасита. Разликата е в частите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не съм съгласен, когато имаш лошо проектирано шаси което не може да охлади мощните компоненти вътре цялата машина се тормози много повече. Докато с по-слабите части просто падат кадрите. Въпреки, че всичко е на max температурите са в норма. По-мощни части по-голяма консумация повече отделена топлина. Ниските класове модели са с едни и същи шасита. Разликата е в частите.

В най-големите жеги ако се заиграя на Crysis 2, Metro 2033 или GTA IV температурите не минават 70-74 градуса. Вграденото видео изобщо не би подкарало тези игри или ако тръгнат то ще са на low детайли.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.