Премини към съдържанието
looper

Въпрос за хакната конзола PS3 SLIM

Препоръчан отговор

Смятам да си купувам PS3 SLIM та въпроса ми е ако конзолата е хакната могат ли да се играят дисковете с оригиналните игри, също така прочетох тук-там, че ако ти е хакната конзолата неможе да се играят онлайн игри на конзолата ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Едно време играхме на Нинтендо Терминатор и не мислехме за хакване, а мислехме как да минем последното ниво на Супер Марио.

А сегашното поколение за какви глупости мислите(мислят) не е истина....

В този форум няма да те насочат как да хакнеш каквото и да е камоли пък да играеш пиратски игри.

А и си помисли би ли си купил някога оригинална игра за сума ти пари като си свикнал/а да теглиш и играеш пиратски?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Едно време играхме на Нинтендо Терминатор и не мислехме за хакване, а мислехме как да минем последното ниво на Супер Марио.

А сегашното поколение за какви глупости мислите(мислят) не е истина....

В този форум няма да те насочат как да хакнеш каквото и да е камоли пък да играеш пиратски игри.

А и си помисли би ли си купил някога оригинална игра за сума ти пари като си свикнал/а да теглиш и играеш пиратски?

Едно време не мислихме за такива работи, защото не знаехме, че съществуват пък камоли да се знаеше какво е хак.Като можеш да минеш на тънко защо да не минеш като 90% от народа това прави.

Аз не питам как се хаква ти въобще четеш ли какво питам ?

Защо да не си купя като играта, която след един месец ще излезе ще се чака цяла година докато някой разбирач я хакне пък може и да не успее, защото всяка последваща версия на играта е със 100 пъти по здрави защити.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Както колегата по-горе каза - в този форум няма да получиш нужните насоки. Хаквай, трий, мажи, все тая. Ето заради това някой ден пазарът за игри в България ще бъде опустял или затворен. 

Успех!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вие изобщо четете ли какво е написал човека??? Просто иска да си купи 2-ра ръка PS3 и пита ако то вече е хакнато дали ще му тръгват оригинални игри  мултиплейъра. ;)

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пиши ми на лични за въпроси или по скайп?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Както колегата по-горе каза - в този форум няма да получиш нужните насоки. Хаквай, трий, мажи, все тая. Ето заради това някой ден пазарът за игри в България ще бъде опустял или затворен. 

Успех!

Човека какво пита, ти какви свободни съчинения правиш ?!?!

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вие изобщо четете ли какво е написал човека??? Просто иска да си купи 2-ра ръка PS3 и пита ако то вече е хакнато дали ще му тръгват оригинални игри  мултиплейъра. ;)

Да, чета. Никъде не пише, че ще купува 2-ра ръка. Евентуално иска да си го хакне, за да мине  "по-тънко", ако изобщо реши да закупи конзолата.

Правя каквито си искам съчинения, отговаряй за себе си и не ми дръж сметка. Ако правя нещо грешно, има кой да ме накаже.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Само по себе си как една конзола чете дискове не зависи от това дали е хакната, а от това в какво състояние е оптиката. Може да е хакната и да си чете съвсем нормално дисковете, а може и никога да не е била хаквана и пак да има проблеми с четенето.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Само те ме разбират какво питам другите качили от друга планета сте незнам просто :)

Само по себе си как една конзола чете дискове не зависи от това дали е хакната, а от това в какво състояние е оптиката. Може да е хакната и да си чете съвсем нормално дисковете, а може и никога да не е била хаквана и пак да има проблеми с четенето.

Не питам за оптиката а самата игра

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ох ужас. Човека не пита как да си го хакне или от къде да си тегли игри, пита ви точен и конкретен въпрос а не да му развиете 1000 теории...

Да ще може да играеш оригиналните игри, ще можеш и пиратски, няма какво да те съветваме да купуваш нови, не си на 5. Ако имаш пари за цигари ще имаш и за игри, оцени труда на хората които са си играли с месеци да я правят тая игра, и ако ти я беше направил би ли я пуснал ей така без пари :) Това е друга тема...

За онлайн игри, мисля, че не може, защото сони ти разпознават хакнатата конзола и я блокират. Хубаво е да кажеш какъв вид е хака, софтуерен или чип.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Само те ме разбират какво питам другите качили от друга планета сте незнам просто :)

Да ти кажа и той не знае какво пита.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ох ужас. Човека не пита как да си го хакне или от къде да си тегли игри, пита ви точен и конкретен въпрос а не да му развиете 1000 теории...

Да ще може да играеш оригиналните игри, ще можеш и пиратски, няма какво да те съветваме да купуваш нови, не си на 5. Ако имаш пари за цигари ще имаш и за игри, оцени труда на хората които са си играли с месеци да я правят тая игра, и ако ти я беше направил би ли я пуснал ей така без пари :) Това е друга тема...

За онлайн игри, мисля, че не може, защото сони ти разпознават хакнатата конзола и я блокират. Хубаво е да кажеш какъв вид е хака, софтуерен или чип.

сега разбрах

естесвено, че няма да я пусна без пари, но те достатъчно си печелят

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Прав си и ти, печелят достатъчно, но и те семейства хранят, а най-малкото повечето малки студия като видят, че им се купува играта ще се мотивират и ще се разгърнат, съответно и повече по-качествени игри за нас :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

сега разбрах

естесвено, че няма да я пусна без пари, но те достатъчно си печелят

Хах, това е все едно да отида на кафе и накрая да не платя сметката, защото има още 20 човека - едва ли ще има проблем ако аз не дам пари... :D

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Прав си и ти, печелят достатъчно, но и те семейства хранят, а най-малкото повечето малки студия като видят, че им се купува играта ще се мотивират и ще се разгърнат, съответно и повече по-качествени игри за нас :)

E ся от 1мил. няма да им стане нищо при положение имат на 1милиард сигурно

Хах, това е все едно да отида на кафе и накрая да не платя сметката, защото има още 20 човека - едва ли ще има проблем ако аз не дам пари... :D

Ем ако си тарикат ще направиш бомба и това е се едно си платил :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

E ся от 1мил. няма да им стане нищо при положение имат на 1милиард сигурно

Ем ако си тарикат ще направиш бомба и това е се едно си платил :)

Дискусията излезе извън темата. Освен това коментирането на подобни теми е на ръба на закона!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.