Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

looper

Въпрос за хакната конзола PS3 SLIM

Препоръчан отговор

Смятам да си купувам PS3 SLIM та въпроса ми е ако конзолата е хакната могат ли да се играят дисковете с оригиналните игри, също така прочетох тук-там, че ако ти е хакната конзолата неможе да се играят онлайн игри на конзолата ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Едно време играхме на Нинтендо Терминатор и не мислехме за хакване, а мислехме как да минем последното ниво на Супер Марио.

А сегашното поколение за какви глупости мислите(мислят) не е истина....

В този форум няма да те насочат как да хакнеш каквото и да е камоли пък да играеш пиратски игри.

А и си помисли би ли си купил някога оригинална игра за сума ти пари като си свикнал/а да теглиш и играеш пиратски?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Едно време играхме на Нинтендо Терминатор и не мислехме за хакване, а мислехме как да минем последното ниво на Супер Марио.

А сегашното поколение за какви глупости мислите(мислят) не е истина....

В този форум няма да те насочат как да хакнеш каквото и да е камоли пък да играеш пиратски игри.

А и си помисли би ли си купил някога оригинална игра за сума ти пари като си свикнал/а да теглиш и играеш пиратски?

Едно време не мислихме за такива работи, защото не знаехме, че съществуват пък камоли да се знаеше какво е хак.Като можеш да минеш на тънко защо да не минеш като 90% от народа това прави.

Аз не питам как се хаква ти въобще четеш ли какво питам ?

Защо да не си купя като играта, която след един месец ще излезе ще се чака цяла година докато някой разбирач я хакне пък може и да не успее, защото всяка последваща версия на играта е със 100 пъти по здрави защити.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Както колегата по-горе каза - в този форум няма да получиш нужните насоки. Хаквай, трий, мажи, все тая. Ето заради това някой ден пазарът за игри в България ще бъде опустял или затворен. 

Успех!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вие изобщо четете ли какво е написал човека??? Просто иска да си купи 2-ра ръка PS3 и пита ако то вече е хакнато дали ще му тръгват оригинални игри  мултиплейъра. ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пиши ми на лични за въпроси или по скайп?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Както колегата по-горе каза - в този форум няма да получиш нужните насоки. Хаквай, трий, мажи, все тая. Ето заради това някой ден пазарът за игри в България ще бъде опустял или затворен. 

Успех!

Човека какво пита, ти какви свободни съчинения правиш ?!?!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вие изобщо четете ли какво е написал човека??? Просто иска да си купи 2-ра ръка PS3 и пита ако то вече е хакнато дали ще му тръгват оригинални игри  мултиплейъра. ;)

Да, чета. Никъде не пише, че ще купува 2-ра ръка. Евентуално иска да си го хакне, за да мине  "по-тънко", ако изобщо реши да закупи конзолата.

Правя каквито си искам съчинения, отговаряй за себе си и не ми дръж сметка. Ако правя нещо грешно, има кой да ме накаже.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Само по себе си как една конзола чете дискове не зависи от това дали е хакната, а от това в какво състояние е оптиката. Може да е хакната и да си чете съвсем нормално дисковете, а може и никога да не е била хаквана и пак да има проблеми с четенето.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Само те ме разбират какво питам другите качили от друга планета сте незнам просто :)

Само по себе си как една конзола чете дискове не зависи от това дали е хакната, а от това в какво състояние е оптиката. Може да е хакната и да си чете съвсем нормално дисковете, а може и никога да не е била хаквана и пак да има проблеми с четенето.

Не питам за оптиката а самата игра

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ох ужас. Човека не пита как да си го хакне или от къде да си тегли игри, пита ви точен и конкретен въпрос а не да му развиете 1000 теории...

Да ще може да играеш оригиналните игри, ще можеш и пиратски, няма какво да те съветваме да купуваш нови, не си на 5. Ако имаш пари за цигари ще имаш и за игри, оцени труда на хората които са си играли с месеци да я правят тая игра, и ако ти я беше направил би ли я пуснал ей така без пари :) Това е друга тема...

За онлайн игри, мисля, че не може, защото сони ти разпознават хакнатата конзола и я блокират. Хубаво е да кажеш какъв вид е хака, софтуерен или чип.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Само те ме разбират какво питам другите качили от друга планета сте незнам просто :)

Да ти кажа и той не знае какво пита.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ох ужас. Човека не пита как да си го хакне или от къде да си тегли игри, пита ви точен и конкретен въпрос а не да му развиете 1000 теории...

Да ще може да играеш оригиналните игри, ще можеш и пиратски, няма какво да те съветваме да купуваш нови, не си на 5. Ако имаш пари за цигари ще имаш и за игри, оцени труда на хората които са си играли с месеци да я правят тая игра, и ако ти я беше направил би ли я пуснал ей така без пари :) Това е друга тема...

За онлайн игри, мисля, че не може, защото сони ти разпознават хакнатата конзола и я блокират. Хубаво е да кажеш какъв вид е хака, софтуерен или чип.

сега разбрах

естесвено, че няма да я пусна без пари, но те достатъчно си печелят

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Прав си и ти, печелят достатъчно, но и те семейства хранят, а най-малкото повечето малки студия като видят, че им се купува играта ще се мотивират и ще се разгърнат, съответно и повече по-качествени игри за нас :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

сега разбрах

естесвено, че няма да я пусна без пари, но те достатъчно си печелят

Хах, това е все едно да отида на кафе и накрая да не платя сметката, защото има още 20 човека - едва ли ще има проблем ако аз не дам пари... :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Прав си и ти, печелят достатъчно, но и те семейства хранят, а най-малкото повечето малки студия като видят, че им се купува играта ще се мотивират и ще се разгърнат, съответно и повече по-качествени игри за нас :)

E ся от 1мил. няма да им стане нищо при положение имат на 1милиард сигурно

Хах, това е все едно да отида на кафе и накрая да не платя сметката, защото има още 20 човека - едва ли ще има проблем ако аз не дам пари... :D

Ем ако си тарикат ще направиш бомба и това е се едно си платил :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

E ся от 1мил. няма да им стане нищо при положение имат на 1милиард сигурно

Ем ако си тарикат ще направиш бомба и това е се едно си платил :)

Дискусията излезе извън темата. Освен това коментирането на подобни теми е на ръба на закона!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.