Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

tbmtbm

Pre-install на Software на Samsung X200-как?

Препоръчан отговор

Разполагам с посочения по горе телефон,ползващ се от възрастен човек,свикнал с него.

Напоследък взе да прави проблеми-батерията започва да мига все едно се зарежда в момента,без да е свързан към зарядното.След време само си решава и преустановява този процес.Батерията си стои винаги пълна на 3 чертички и се изключва мигновенно.

Купих нова батерия-без резултат.

Разполагам с кабел за връзка с РС - мисля че се казваше COM порт.

Пробвах с Samsung Kies,но той явно е само за по-новите телефони и си иска връзка само чрез usb.

Мислите ли,че pre-install би оправил този проблем и как точно да го направя?

google не ми помогна особено

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Според мен е хардуерен проблем - изглежда ми като да се е прекъснала някоя връзка някъде в телефончето (например в пантата).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако наистина е хардуерен-лошо,т.к. смятам каквато и да е финансова инвестиция в този телефон за неуместна.

Смятам да опитам първо на софтуерно ниво,така че ако някой знае как става-нека сподели

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.