Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Препоръчан отговор

Здравейте!

Търся си нов лаптоп до 1000 лева! Искам да е нещо стилно, ново, хубаво от към параметри.

Благодаря.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Eто две предложения от мен. Първото е с външна видео карта и i5 процесор  2GB Ram повече + подарък чанта на HP. Втория вариант е с i3 процесор но получаваш 120GB SSD което компенсира бавния диск и на двете машини. Модела е с вградена видео карта и 30лв. по-евтин. 1. HP ProBook 4540s 979лв. 2. Samsung NP300E5X 949лв. Лично аз, ако трябваше да избирам м/у двата бих взел Samsunga. Избора остава твой!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Нека спазваме правилата!!! МОЛЯ!!! как се дават линкове, нека си припомним...

Здравейте! Търся си нов лаптоп до 1000 лева! Искам да е нещо стилно, ново, хубаво от към параметри. Благодаря.

А за какво ще се ползва лаптопа????

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

това е много зле! 710М за видеокарта е смешно... по-добре без нея...

НР-то и самсунга не са лоши предложения.

Въпросът е за какво ще се ползва лаптопа. "нещо стилно, ново, хубаво от към параметри" можеш да кажеш За дреха например.... ама за компютър...

Едит: Ех... Бързия Джо ме изпревари...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Заповядайте нещо стилно, ново, добро(хубаво) от към параметри, но предупреждавам, че е над бюджета: apple-macbook-pro-with-retina-display! Не се подигравам, това за мен наистина е добро! Знам, че съм много над бюджета (не го приемайте за шега), но сметнах за редно да поясня на питащия какво може да получи срещу изискванията си но не за бюджета, който е определил! Извинявам се за тавтологията!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами основно за интернет, музика, филми. Може да поиграя нещо от време на време, но това де случва рядко.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами основно за интернет, музика, филми. Може да поиграя нещо от време на време, но това де случва рядко.

Грабвай пробука дето ти е предложил колегата и си джиткай тогаз :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.