Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте. Имам проблем с Dirt 3. Играта ми тръгва на малък екран, цъкам Shift + F4 Не става .. цъкам Alt+Enter става, но има друг проблем играта като ми стане на голям екран чрез Alt+Enter ми замазва някой цветове. Например слънцето от началото на играта там в менюто ми е някакси размазано.. червено нали се сещате за какви цветове ви говоря? Влязох в  графичните настройки .. и нищо не стана.. цветовете са си размазани.. триъгълничетата дето ги показва когато зарежда от долу в дясно вместо да са бяли те са сини. Защо така става, моля ви помогнете :) P.S Не е от видеокартата, всички други игри вървят перфе, и нямам оплаквания нито от прегряване нито от такива подобни размазвания и промени в цветовете в другите игри, само при Dirt-a се получава.

Без Alt+Enter http://farm4.staticflickr.com/3758/9414554420_5ccf6d6ebd_o.jpg

С Него - http://farm4.staticflickr.com/3832/9411791321_990a9b7a4d_o.jpg

Редактирано от driftbeast (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С каква ОС си? Може играта да не е съвместима с операционната система. Играта от торент клиент ли е сваляна или е оригинална?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С каква ОС си? Може играта да не е съвместима с операционната система. Играта от торент клиент ли е сваляна или е оригинална?

Windows 7 Ultimate от замунда е играта и преди съм я имал но я цъках на XP и нямах проблем.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Windows 7 Ultimate от замунда е играта и преди съм я имал но я цъках на XP и нямах проблем.

Доколкото гледах в Google.bg играта има проблем, когато работи под Windows 7 и там се предлагат някакви фиксове. Виж в коментарите, дали други хора имат същия проблем. Тъй като играта не е оригинална не мога да ти предложа линкове или кракове, защото ще нарушим правилата на форума.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Доколкото гледах в Google.bg играта има проблем, когато работи под Windows 7 и там се предлагат някакви фиксове. Виж в коментарите, дали други хора имат същия проблем. Тъй като играта не е оригинална не мога да ти предложа линкове или кракове, защото ще нарушим правилата на форума.

Благодаря ти. Значи аз четох по разни форуми но няма тези проблеми като моите с цветовете.. просто като си цъкнат Alt+Enter си им става всичко О.К. Незнам явно няма оправяне ? :(

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря ти. Значи аз четох по разни форуми но няма тези проблеми като моите с цветовете.. просто като си цъкнат Alt+Enter си им става всичко О.К. Незнам явно няма оправяне ? :(

Играта е несъвместима вероятно с Windows 7. При мен правеше такъв проблем Diablo 2 напирмер. Пробвай да я стартираш като администратори и избери опцията:" comptable with windows XP SP3".

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Играта е несъвместима вероятно с Windows 7. При мен правеше такъв проблем Diablo 2 напирмер. Пробвай да я стартираш като администратори и избери опцията:" comptable with windows XP SP3".

Благодаря ти. Ще опитам дано да стане :tongue2:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Доколкото успях да разбера решението, което предлага човека от това клипче

е следното:

After installing the game download game fix ''Colin McRae Rally 2005 v1.1 [MULTI5] No-DVD/Fixed Files'' from here http://m0002.gamecopyworld.com/games/... Copy the content to your CMR 2005 install directory. You are done. Working on Windows 7 x64.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Доколкото успях да разбера решението, което предлага човека от това клипче

е следното:

Това е за CMR 5 а аз съм CMR Dirt 3 не вярвам че ще стане.. редактирах си темата добавих снимки виж какъв е проблема :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може и да кажа пълни глупости,но все пак - мисля ,че от честотата на опреснение на картината се оправяше,тоест ако монитора ти работи на 70hz трябва и играта да е на толкова. Но пак казвам,че най-вероятно говоря пълни глупости.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може и да кажа пълни глупости,но все пак - мисля ,че от честотата на опреснение на картината се оправяше,тоест ако монитора ти работи на 70hz трябва и играта да е на толкова. Но пак казвам,че най-вероятно говоря пълни глупости.

На 60 си е :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От снимките, които си качил започвам да си мисля, че проблема е по-скоро в драйверите на видеокартата отколкото в самата игра. Пробвай да качиш най-новите драйвери и кажи дали има ефект.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На 60 си е :)

Абсолютно ли си сигурен, че си сложил тикчето Fullscreen от настройките в играта?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абсолютно ли си сигурен, че си сложил тикчето Fullscreen от настройките в играта?

Убеден съм.

От снимките, които си качил започвам да си мисля, че проблема е по-скоро в драйверите на видеокартата отколкото в самата игра. Пробвай да качиш най-новите драйвери и кажи дали има ефект.

Когато ми сглобиха компа си дадоха драйвери на тази видеокарта.. но все пак ще пробвам благодаря :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Убеден съм.

Когато ми сглобиха компа си дадоха драйвери на тази видеокарта.. но все пак ще пробвам благодаря :)

Ъпдейтнах драйверите.. и нищо не стана :/

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тогава остава да има проблем с резолюцията. На каква резолюция работи монитора ти по принцип и на каква си пуснал да работи играта на цял екран?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тогава остава да има проблем с резолюцията. На каква резолюция работи монитора ти по принцип и на каква си пуснал да работи играта на цял екран?

Ъпдейтнах вчера с най-новите драйвъри на картата и се оправи, но предишното ъпдейтване с по стар модел драйвъри не стана.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ъпдейтнах вчера с най-новите драйвъри на картата и се оправи, но предишното ъпдейтване с по стар модел драйвъри не стана.

Все пак се оказаха драйверите значи :) радвам се, че проблема е решен ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.