Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Моля помогнете ми.TV-то ми през 4-5 час ми прави сканиране на канали.Трябва да го изчакам 2-3 мин.и зацепва защо се получава така.Много е дразнещо Toshiba 32el933g

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абе чак през 4-5 часа не ми се вярва ,ама ....трябва да имаш опцията да забраниш актуализацията на каналите.Виж в някъде в меню>настройки>актуализация на канали.Нещо от този род е-не знам точно как е менюто ти на твоя телевизор,но трябва да имаш такава опция!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абе чак през 4-5 часа не ми се вярва ,ама ....трябва да имаш опцията да забраниш актуализацията на каналите.Виж в някъде в меню>настройки>актуализация на канали.Нещо от този род е-не знам точно как е менюто ти на твоя телевизор,но трябва да имаш такава опция!

Изтегли си упътването и го прочети вместо него ;)

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Изтегли си упътването и го прочети вместо него ;)

Абе ко да ти кажа,ама....нали сме ора -треа си помагаме кой с каквото може :)  :offtopic_s:

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

отметнал сам го

Моля помогнете ми.TV-то ми през 4-5 час ми прави сканиране на канали.Трябва да го изчакам 2-3 мин.и зацепва защо се получава така.Много е дразнещо Toshiba 32el933g

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

отметнал сам го

Да не си го отметнал да се актуализира?Я виж хубаво какво точно трябва да е отметнато и каво не! Ако си му ,,забранил,,няма как да си актуализира каналите!

Редактирано от skalata_73 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да не си го отметнал да се актуализира?Я виж хубаво какво точно трябва да е отметнато и каво не! Ако си му ,,забранил,,няма как да си актуализира каналите!

ох гледал сам го не знам колко пати вече,не е от там

ох гледал сам го не знам колко пати вече,не е от там

пише включено и изклю4ено оставил сам го на изключено

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.