Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте,другата седмица излизам отпуска и сме се наканили с дечурлигата да излезем извън града.Мислим за южното черноморие,след Бургас.Разгледах доста бунгала около Ахтопол,Царево,Синеморец(от зор,че е далеч),но май само на картинки излизали хубави.Доста противоречиви мнения от хора били там и чували за местата.Та ако някой е ходил надолу и е останал доволен или е от Бургас да се чувства свободен да предлага бунгала.А иначе съм се спрял на нещо от сорта:Бунгало в затворен център със самостоятелна WC/Баня(в + е ако има кухненски бокс)за 2 големи и 2 деца,по възможност близо до плажа(не е и проблем да има тук таме и скала),няма проблем и да е малко диво/девствено  място.Не търсим лукс за по 70-150лв.Отделили сме м/у 30-40лв за нощувка.

Мерси предварително.

Редактирано от bojoviki (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Лелее,няма ли почиващи тук?Да не сте бачкатори всички? :) .Сериозно вече,никой ли няма предложения и впечатления?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сега всички са тръгнали за различни курорти, нали е отпускарски сезон  :) . Мнения за различните хотели, бунгала..... ще събираме  през септември.

Какво не харесваш на Шкорпиловци? Миналата година бях на бунгало там. Не помня името (май беше "Синева" или "Сияйна"), но е. много хубаво местенце.Съвсем близо е до плажа.Бунгалото имаше собствена WC/Баня (2 в 1) :wink12: , обзаведена кухня, на двора барбекю, безплатен Интернет... За стая с  три легла цената беше шестдесет лева на вечер - мисля че е достатъчно,  Тая година незнам как е там. Нали знаеш, всяка година все нещо стоят-събарят.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какво не харесваш на Шкорпиловци?

Ша ма извиняваш, ама човека изрично спомена, че иска да почива на юг от Бургас, а Шкорпиловци е бая по на север......Четете бе хора......

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Миналата година бяхме на Смокиня (форт Нокс)  и там имаше едни бунгала като малки къщички - климатик, собствена баня, собствена кухня на открито, че и кабелна. Нещо май беше около 20 лв на легло, за 3-ма. = 60лв цялото...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ша ма извиняваш, ама човека изрично спомена, че иска да почива на юг от Бургас, а Шкорпиловци е бая по на север......Четете бе хора......

Аз го прочетох, и затова попитах "Какво не харесваш на Шкорпиловци?"

Редактирано от krali (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Значи, ходил съм на плаж в залива "Арапя", близо до Царево. Заливът е много красив, затворен тип. Водата е кристално чиста. Влизаш до шията и дъното се вижда. В района на залива имаше бунгала, но не съм бил в тях. Бях на Царево и с колата за около 5-6 минути стигах на "Арапя". Там имаше обособено нещо, като паркинг със заведения и се плащаше 2 лева на ден за колата. С две думи - райски кът. За бунгалата ще намериш информация в интернет. Напиши в гугъл "бунгала Арапя" и ще намериш, каквото ти трябва.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз го прочетох, и затова попитах "Какво не харесваш на Шкорпиловци?"

То малко кат оня, дет ходел да купува дамски превръзки за жена си и продавача му пробутал въдица :wink12::D

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

То малко кат оня, дет ходел да купува дамски превръзки за жена си и продавача му пробутал въдица :wink12::D

Не бе човек.Исках да питам автора, защо пренебрегва Шкорпиловци. Това е.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.