Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Venci Velikov

Проблеми с инсталацията на програми с winodws 7 x64

Препоръчан отговор

Здравейте вчера си преинсталирах компютъра (понеже неможеше да стартира и automatic repair не помагаше ) и се появи този проблм http://prikachi.com/images.php?images/148/6400148t.jpg каквоото и да се опитвам да инсталирам се появяват грешки .Ако някой може да ми помогле ще съм му много благодарен.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте вчера си преинсталирах компютъра (понеже неможеше да стартира и automatic repair не помагаше ) и се появи този проблм http://prikachi.com/images.php?images/148/6400148t.jpg каквоото и да се опитвам да инсталирам се появяват грешки .Ако някой може да ми помогле ще съм му много благодарен.

Пробвай по следният начин:

Във старт менюто влез във всички програми и след това във принадлежности.

Намери командният прозорец.Стартирай го като Администратор.

Постави следните команди, като след всяка натискаш Enter.

msiexec /unregister

msiexec /regserver

Пробвай да инсталираш програмата.

Ако отново има проблем, отново същата процедура, но този път командите са:

sfc /purgecache

sfc /scannow

След последната команда изчакай да свърши сканирането, и пробвай отново.

Командите можеш да ги копираш и поставяш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А сигурен ли си, че Windows е читав и е инсталиран правилно?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвай по следният начин:

Във старт менюто влез във всички програми и след това във принадлежности.

Намери командният прозорец.Стартирай го като Администратор.

Постави следните команди, като след всяка натискаш Enter.

Пробвай да инсталираш програмата.

Ако отново има проблем, отново същата процедура, но този път командите са:

След последната команда изчакай да свърши сканирането, и пробвай отново.

Командите можеш да ги копираш и поставяш.

Не става ,направих го 2 пъти 2-рия път реснах зающото исписа че промените ще се приложат след следващия рестарт ,но сега ми дава и друга грешка.the fail name,directory name or volume label syntax is incorect тези програми съм ги инсталирвал преди ,дори ги имам в компютъра ,но сега не иска да ми пусне инсталациите... 

А сигурен ли си, че Windows е читав и е инсталиран правилно?

Разбира се ,преинсталирвал съм си лаптопа хиляди пъти със всички windows-и + 2 версий на windows 8 никога не съм имал проблеми....дори на компютъра си бях инсталирал 8 но не ми хареса и се върнах на 7 .Затова сега си нямам идея как са се появили тези проблеми... Edit:windowsa e читав ,защото съм карал с него 2 месеца (тоест сега съм сложил същия...)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Снимай я тази нова грешка.

Нещо подобно ли е? Има ли някакви цифри?

http://thenubbyadmin.com/2011/01/03/solving-the-issue-the-filename-directory-name-or-volume-label-syntax-is-incorrect-0x8007007b/

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Снимай я тази нова грешка.

Нещо подобно ли е? Има ли някакви цифри?

http://thenubbyadmin.com/2011/01/03/solving-the-issue-the-filename-directory-name-or-volume-label-syntax-is-incorrect-0x8007007b/

http://prikachi.com/images.php?images/106/6401106T.png << това е грешката Благодаря ви че се опитахте да ми помогнете ,но открих от какво са грешките... понеже папките съм ги написал на Български а компютъра ми е на ENG .... Като ги преименувах на ENG всичко си е както трябва ,засега . За всеки случай ще изтегля някоя програмка за проба и ще ви уведомя :) Edit: Да,това е била причината  . :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Подобни теми

• от Tosho55
      Здравейте,от доста време не бях писал във форума,някои от вас може да ме помнят,други не,както и да е преди 6 месеца си сглобих компютър с ваша помощ,за което съм ви благодарен и до днес!Сега обаче изникнаха дребни проблеми и въпроси,които не ми пречат на перформънса и т.н,но ме притесняват до някоя степен...
      Та първият ми проблем е ,че в близкия месец два пъти без да искам леко ударих компютъра ми с коляно,то даже не е точно удряне ами го повдигнах леко и след това падна,но са били макс 2 сантиметра и в двата случая почна да се чува ужасен шум и всичко на екрана зацепи и го изключих,като задържах по-дълго копчето за изключване,тъй като това ми беше единственото решение,е и чрез захранването,но там знам,че не е хубаво да се пипа.
      Второ Видеокартата ми е следната:https://www.vario.bg/palit-geforce-gtx-1080-gamerock-premium-neb1080h15p2g,в началото нищо и нямаше,но в последните 3 месеца да кажем ?Докато вентилаторите на картата са на обороти между 1-21% се чува гаден звук,на всеки 5 секунди сякаш вътре има някакво камъче и цялото стъкло трепери.
      И трето:Относно ссд-то първо изписва ми,че съм изхабил 50 гигабайта от 209,но когато показах невидимите папки и вс.когато цъках Properties на всяка папка стойността на всичко беше общо 25 гигабайта,от къде са другите 25?Също този човек https://www.youtube.com/watch?v=W5bRkeHy5u8&amp;t=20s е със същото ссд като моето и го пуска до десктопа за 7 секунди,докато мен за цели 14,някой знае ли защо,и да пуснал съм fast start-up и ссд-то ми е направено като боот драйв.А и съшо IOPS Read и Write  цифрите ми нормално ли е да са толкова ниски?Защото във Варио са показани следните цифри,а вижте при мен колко отчита самсунг маджишъна: https://ibb.co/0tJ23Qk
      Благодаря предварително на всички,които се опитат да помогнат!  
    • от Hari Petrov
      Здравейте!Имам проблем с фифа 19!Купих си я от Origin!Когато пуснах Launcher и цъкнах play не тръгва!Компютъра покрива всички характеристики с AMD FX8300 процесор видео карта Radeon 1060 8 рам памет!Моля за съвети как да я подкарам тази игра че вече ми се играе

• от DarkEdge
      Понякога се налага да се разменят каналите на аудио системата на компютъра си. Но няма как да се направи физически. Тогава на помощ идва софтуерният инструмент Equlizer APO. По-долу ще опиша постъпково как може да се направи това:
      Изтеглете и инсталирайте подходящата версия на Equalizer APO (32/64 битова) за вашата система:Equalizer APO download | SourceForge.net
      Инсталирането може да се направи в тих режим по следния начин – създайте .bat файл при изтегления инсталатор със следното съдържание:
      for /f %%s in ('dir %~dp0EqualizerAPO*.exe /B /S /OD') do "%%s" /S Конфигурирайте Equalizer APO да се прикачи към вашето изходно устройство (Обикновено е нещо като "Speakers - VIA HD Audio" or "Speakers - Realtek HD Audio"); това може да се промени и по-късно от инструмента "Configurator" от папката на Equalizer APO в Старт менюто на Windows

Може да изиска рестарт на системата. Потвърдете Създайте нов текстов файл в папката C:\Program Files\EqualizerAPO\config и го преименувайте примерно като swapchannels.txt. Отворете файла. Копирайте (Ctrl+C) от указаните най-долу ситуации (2.Х или 5.1) получерния шрифт и го поставете в полето на бележника (Ctrl+V): Запазете файла Стартирайте Equalizer APO's Configuration Editor Уверете се, че горе вдясно в падащото меню вашето устройство е правилното
      Ако е приложимо, премахнете всички предварително конфигурирани опции, като кликнете върху червената икона "минус" (или, ако се вижда, бутонът с две стрелки, насочващи надолу, след това "Remove") Кликнете върху зелената икона "плюс", за да добавите нова конфигурация за вашето изходящо устройство, след което преминете към опцията "Include configuration file" Изберете вашия файл swapchannels.txt Save/Приложете конфигурацията Воала!
      За размяна ляв и десен канал като съдържание на swapchannels.txt използвайте:
      Copy: L=R R=L

За пренасочване на 5.1 канална система като съдържание на swapchannels.txt използвайте
      Copy: L=R R=L SL=SR SR=SL

Забележка: Значение на използваните в текста символи:
      L - ляв-
      R -десен
      SL -заден ляв
      SR - заден десен

ПП След актуализиране на драйвър за звуковата карта е необходимо да се стартира инструмента "Configurator" и да се зададе отново правилната конфигурация.
    • от CuinTheSuN
      Здравейте. Преди около година и нещо исках съвет за конфигурация за един приятел във форума. Той се оказа много доволен от нея и сега, най-накрая, дойде времето и аз да си взема един настолен компютър.
      Понеже не съм силно запознат с тази тема ми трябва вашата помощ при избора. 
      Компютъра ще се ползва главно за игри (GTA V, Skyrim, Fallout 4, Witcher 3, Far Cry 5...тн - главно по-нови издания). Искам да ги играя на 1080p със около 60 fps (не е задължително да се играят на максималните настройки). 
      Искам SSD-то да е поне 250 GB, както и предпочитам процесора да е Ryzen (не задължително). Нямам никакви части, който бих могъл да ползвам. Конфигурацията трябва да е до 2000 лв. Отделно ако може да препоръчате и добър монитор до 300 лв, който да върши работа с компютъра и да ползволява Full HD. Освен игрите компютъра може да се ползва и за web програмиране, като ще вървят програми от сорта на IntelliJ Idea и Photoshop. 
      Би било добре компонентите да са от един и същи магазин, който да предлага сглобяване. (например Никем).
      Благодаря ви предварително!
    • от DarkEdge
      https://winaero.com/blog/microsoft-shutting-down-hotfix-service/
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.