Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте вчера си преинсталирах компютъра (понеже неможеше да стартира и automatic repair не помагаше ) и се появи този проблм http://prikachi.com/images.php?images/148/6400148t.jpg каквоото и да се опитвам да инсталирам се появяват грешки .Ако някой може да ми помогле ще съм му много благодарен.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте вчера си преинсталирах компютъра (понеже неможеше да стартира и automatic repair не помагаше ) и се появи този проблм http://prikachi.com/images.php?images/148/6400148t.jpg каквоото и да се опитвам да инсталирам се появяват грешки .Ако някой може да ми помогле ще съм му много благодарен.

Пробвай по следният начин:

Във старт менюто влез във всички програми и след това във принадлежности.

Намери командният прозорец.Стартирай го като Администратор.

Постави следните команди, като след всяка натискаш Enter.

msiexec /unregister

msiexec /regserver

Пробвай да инсталираш програмата.

Ако отново има проблем, отново същата процедура, но този път командите са:

sfc /purgecache

sfc /scannow

След последната команда изчакай да свърши сканирането, и пробвай отново.

Командите можеш да ги копираш и поставяш.

Редактирано от ba4o_kiro64 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А сигурен ли си, че Windows е читав и е инсталиран правилно?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвай по следният начин:

Във старт менюто влез във всички програми и след това във принадлежности.

Намери командният прозорец.Стартирай го като Администратор.

Постави следните команди, като след всяка натискаш Enter.

Пробвай да инсталираш програмата.

Ако отново има проблем, отново същата процедура, но този път командите са:

След последната команда изчакай да свърши сканирането, и пробвай отново.

Командите можеш да ги копираш и поставяш.

Не става ,направих го 2 пъти 2-рия път реснах зающото исписа че промените ще се приложат след следващия рестарт ,но сега ми дава и друга грешка.the fail name,directory name or volume label syntax is incorect тези програми съм ги инсталирвал преди ,дори ги имам в компютъра ,но сега не иска да ми пусне инсталациите... 

А сигурен ли си, че Windows е читав и е инсталиран правилно?

Разбира се ,преинсталирвал съм си лаптопа хиляди пъти със всички windows-и + 2 версий на windows 8 никога не съм имал проблеми....дори на компютъра си бях инсталирал 8 но не ми хареса и се върнах на 7 .Затова сега си нямам идея как са се появили тези проблеми... Edit:windowsa e читав ,защото съм карал с него 2 месеца (тоест сега съм сложил същия...)

Редактирано от Venci Velikov (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Снимай я тази нова грешка.

Нещо подобно ли е? Има ли някакви цифри?

http://thenubbyadmin.com/2011/01/03/solving-the-issue-the-filename-directory-name-or-volume-label-syntax-is-incorrect-0x8007007b/

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Снимай я тази нова грешка.

Нещо подобно ли е? Има ли някакви цифри?

http://thenubbyadmin.com/2011/01/03/solving-the-issue-the-filename-directory-name-or-volume-label-syntax-is-incorrect-0x8007007b/

http://prikachi.com/images.php?images/106/6401106T.png << това е грешката Благодаря ви че се опитахте да ми помогнете ,но открих от какво са грешките... понеже папките съм ги написал на Български а компютъра ми е на ENG .... Като ги преименувах на ENG всичко си е както трябва ,засега . За всеки случай ще изтегля някоя програмка за проба и ще ви уведомя :) Edit: Да,това е била причината  . :)

Редактирано от Venci Velikov (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от xXx*Triple*xXx
      Добър ден От известно време (2-3месеца)забелязвам в Event Viewer където е отметката Error ми излиза едно - Schannel : The following fatal alert was received: 40. Търсил съм из разни форуми да опитам да разбера за кво иде реч от какво се получава този error но като цяло не намерих нищо което да ми е от полза И за това мисля,че е време да се обърна за запитване към вас ако някой тук знае нещо да сподели
    • от PigManu
      Безплатно изтегляне на играта за членове на PS Plus!!!
      https://store.playstation.com/en-bg/product/EP0002-CUSA02624_00-BLACKOPS3GAME000
    • от Мирослав Каменов
      Здравейте, моят проблем е следният лаптопът ми е Guru M67SRU закупих си оригинален диск за Windows 7 от Microsoft с цел да вдигна битовете на моят понеже е 32 Bit а искам 64 Bit така сложих диска във лаптопът пуснах инсталацията започнах да го инсталирам и ми изписа че „Windows не може да се инсталира защото е стартиран безопасен режим натиснете Ok за да продължите натискам и вадя диска и пускам Windows normally излиза ми това натискам ok пак това пробвах да вляза във Safe Mode да го спра не става излиза ми само това на снимката и не ме пуска вътре помощ!!!!

• от emokoz
      Ползвам настолен компютър с операционна система Windows 7 Professional. Хардискът ми е разделен на две - "С" и "D". На "С" е инсталирана операционната система на Windows 7 Professional. Искам да инсталирам програмата Revo Uninstaller. От статия на г-н Калин Карабойчев /Калдата/, са видни съображения, /префразирам/ - тази програма да не се инсталира в дял съвместно с операционната система / пише за Windows Vista/. Запитването ми /и с оглед на евентуална помощ/,е:
      1. Може ли Revo Uninstaller да се инсталира на Windows 7 Professional, без риск /визирам съображенията на г-н Карабойчев за инсталиране в "друг" дял за Vista/? Това касае ли моята операционна система? Двете системи са близки.
      2. Какво има предвид за "друг дял"? На хардиска имам "С" и "D". За тези дялове ли става дума?
      3. Освен това, ако трябва да инсталирам на "D" /по неговите съображения/, ми е необходим потребителски акаунт за администратор. Такъв акаунт имам за раздела "C". Как да направя и "D" под управление на този потребителски акаунт, за да инсталирам успешно Revo Uninstaller /ако това се налага за директорията на "D"/. Какви стъпки да предприема, с цел двата дяла на хардиска ми да имат управление под моите администраторски права?
      Ще бъда благодарен, ако получа компетентни и подробни отговори на интересуващите ме въпроси!
    • от coldrage
      Здравейте, от скоро съм с Ubuntu 18.04. Опитвам се да подкарам една игра, но ми дава следният проблем :
      Wine cannot find the FreeType font library.  To enable Wine to
      use TrueType fonts please install a version of FreeType greater than
      or equal to 2.0.5.
      http://www.freetype.org

Търсих инфо в нета и правих какви ли не опити но не можах да го реша.
      Помагайте, моля!
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.