Премини към съдържанието
sight

Помощ за задача с MatLab

Препоръчан отговор

Здравейте,
Първо да си кажа - аз лично нищо не разбирам и никога не съм ползвал MatLab, няма време да го научавам, а и за решението на казуса няма време.
За това моля , който може да помогне , и има желание да помогне , освен да пише във форума , и да ме потърси на 0894699936

Във RAR-а е файлът и описанието

Крайният срок е Неделя - 03/08/2013 - от него зависи да продължи образованието си едно момче... Проблемът е Крайният срок ... за задача спусната преди 2 часа ... 

HitchhikerPlusNoise-1.zip

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Та това момче, защо не е седнал да научи МатЛаб, след като от него му зависи образованието? И защо ти се захващаш с на някой друг проблема, без да имаш опит и знания по този проблем?  И според теб, ако някой ти напише задачата как ти или твоя приятел ще обясни какво е направил. Аз съм бил учител 4 години и мога да ти кажа от пръв поглед дали един ученик или студент е подготвен и знае материала или не.

Редактирано от Emokostov (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

То ясно, че е трябвало да "учи" ама той си знае. Факт е че в петък след обяд са спуснали задачата , и ако не я реши до понеделник, неможе да запише годината.

И не, аз не съм се захванал с нещо което не разбирам - единствения ангажимент който поех, е да попитам във форумите в които знам че има хора които си помагат когато с каквото могат ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Подобни теми

• от Pepi Litkov
      Здравейте колеги ! Спешно ми трябва една задача написана на C++ за понеделник . Много ми е труден този език и не мога да измисля никакъв код ..Ако е възможно погледнете условието : Да се напише програма,която за дадено естествено число N да намира такава тройка числа a,b,c (естествени и c<N), за която a2+b2=c2 (двойките са степен).. Благодаря ви много предварително ! 
    • от Mustafa Abgiov
      Имам нужда от есе на тема "Цар над пустиня"

• от Viktoria Nikolaeva
      Моля за тълкуване на думите "трябва да се вярва, за да се разбира и да се разбира, за да се вярва." - Августин. Благодаря Ви предварително! 
    • от Валентин Ангелов
      Здравейте, вчера си взех един спрей с сгъстен въздух и нямаше тръбичка, затова ползвах сламка, но докато почиствах частите пръсна малко течност. Не беше по захранването но беше по някоя главна част (т.е рамта; в.картата;процесора;дънната платка) и изсъхна мигновенно самата течност и си казах няма проблем разбира се през "Почистването" го бях изключил от тока.Не се включи има една лампичка която светна за секунди и спря.... Какво да правя?
    • от crashgold
      Здравейте ... Имам една стара машина и реших да я пробвам .. .. .  Незнам как се свързват кабелчетата (Power Led .. Power SW ... Reset SW ... H.D.D LED..  и  Speaker ..  ) Гледах много из интернет но нищо не ми помогна..   Извинявам се че Ви отнемам от времето ..  Машината не ми е спешна .. Мислех днес да я  занеса на сервиз (да ама снега е до колене) пък и се замислих че най-ценното от този PC  е видеокартата която струва 25 лв .     ... За това ако можете да помогнете ..  Благодаря за вниманието !  

• Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.