Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

ToonStar

Въпрос относно съвместимост на клавиатура с Windows 7

Препоръчан отговор

Здравейте, на доста места гледах системните изисквания на клавиатурата a4 tech g800mu 3x fast gaming ps/2 и никъде не видях да става за win 7, стори ми се странно как клавиатура изисква специална оперативна система и предполагам би станала и на win 7 но все пак реших да попитам да не се мина... Та става ли или не за windows 7 тая клавиатура? Благодаря предварително! Поздрави!(също така да вмъкна един друг въпрос по-добро ли е USB или PS/2?)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не би трябвало да има проблеми. Ако Windows 7 не я намира като устройство, може да инсталираш драйверите за Windows Vista.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вероятно подръжката е относно писаните драйвъри за допълнителните бутони. Но щом има за Vista, принципно трябва да стане и за 7...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря! (предполагах но никога не е зле да се попита нали? :)) И предполагам същото важи и за мишките?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря! (предполагах но никога не е зле да се попита нали? :)) И предполагам същото важи и за мишките?

Ами може да поискаш в магазина да тестват. Не би трябвало да ти откажат нито пък да не могат да проверят. Все пак винаги може да направиш рекламация.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами може да поискаш в магазина да тестват. Не би трябвало да ти откажат нито пък да не могат да проверят. Все пак винаги може да направиш рекламация.

Да но аз ще купувам комп на части от интернет и преиферията заедно с него. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз съм с тази клавиатура и няма проблеми с Уин 7.Работи без драйвер и няма такъв на официалния сайт.Допълнителните бутони не съм ги ползвал.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да но аз ще купувам комп на части от интернет и преиферията заедно с него. :)

Ако ще купуваш компютър кажи бюджет и колегите от Hardware Team ще ти помогнат.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако ще купуваш компютър кажи бюджет и колегите от Hardware Team ще ти помогнат.

Благодаря но аз вече знам точно какво ще е(вече съм направил тема :)), ако се интересувате - http://nikem-bg.net/cart/1000586p1r49339p1r49046p1r1004443p1r45247p1r49281p1r49151p1r49055p1r1003407p1r%20%3C%3C%3C%3C%3C%3C%20KONFIGURACIAp0r46459p1rf.html

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.