Премини към съдържанието
SIMO70

Избор на ресивър с колони.

Препоръчан отговор

Здравейте! Писах и в форума на сетком,но от там вече 4 дни няма никакво мнение за тазиhttp://zora.bg/sony/htdh540sshistrdh540fcr3000saw2500/23350 система.Нов модел ли е и в чуждите сайтове не намирам много за нея.Ще се гледат филми през нея и телевизора звука му.Дали има два оптични входа за звука не можах да разбера.Да добавя,че в  моя град я няма в наличност и не мога да я видя на живо.

Редактирано от mrawkata (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Съвет: Опитайте да търсите компонентите, един по един, тъй като те се продават по отделно.

Например: Sony STR-DH540 5.2; FCR3000 и т.н.

Ресийвъра е 5.2 Channel - могат да се свържат два субуфера.

Има добри отзиви за него в amazon.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мерси за мнението.Колоните гледам не са пластмасови май ,ще видя какво ще правя.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Направи ми впечатление, че субуфера е активен (със усилвател) Което не знам дали е добре във случая. дали пък към ресийвъра могат да се включват само активни субуфер-и..

Както и, че ресийвъра има 4 HDMI. Има два оптични входа:

Analog Audio In : 2 (not including AV in)Coaxial : 1  Optical In : 2

Има доста "вещи" в тази насока във форума,които могат да Ви помогнат с избора.

Съветът ми e: в никакъв случай не взимайте на сляпо аудио техника, без да сте чули как звучи/изглежда и какво "може да прави".

Успех в избора!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Естествено ,че няма да взема нещо без да го видя и чуя.Не са 100лв ,а 1000.Просто ми трябва нещо средна хубост ресивър и колони около тези пари,повече не ми се дават.Не съм чак такъв маниак на качество.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.