Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

TqnaTa Stankov

Търся директен линк за сваляне на Everest 5.50

Препоръчан отговор

Търся директен линк за сваляне на Everest 5.50 :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Този сайт го знам, но не съм погледнал най-долу, че има и Everest. Потърсих в Гугъл, но нещо не можах да намеря, не знам защо тъй. Благодаря много.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По-добре си изтегли AIDA64  AIDA64 3.00.2559 Beta

Защо ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Защо ?

Защото AIDA е бившето Everest. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Защото AIDA е бившето Everest. :)

Ами сегашното еверест кое е ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами сегашното еверест кое е ?

AIDA64 !  :mad: 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Защо ?

Защото AIDA се актуализира и дава по-подробна информация. И най-вече, защото като стартираш EVEREST има бутон Upgrade to AIDA64 ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Моя еверест е 5.50 .2100 ултимейт , не е trial версия , но няма бутон за ъпгрейд !

Във менюто пише че лиценза е от 2010 до 2020 година със ъпдейти!

Дали са го прекратили или под интерфейса на еверест получава ъпдейти от аида -не съм се ровил???

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Aida32 -> Everest -> Aida64. Ако не е станало ясно първите две отдавна ги няма. Актуалната версия е под името Aida64 - 3.00.2500 Final.

Твоята Everest - 5.50.2100 е от преди три години. И не не може да се ъпдейтне. Под ъпгрейд разбирай замяна на едната с друга.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.