Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Йоан Арабов

Засложава ли си да инвестирам в сокет АМ2

Препоръчан отговор

Добър ден открих че имам компютър сокет АМ2 и понеже щях да си взимам нов компютър ме интересува заслужава ли да инвестирам в него прочетох че може да се сложи 4 ядрен всяко ядро на 3,2 ГХз

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По-трудно се намират  вече нови процесори на АМ2, според мен не си заслужава, а и дъното ти сигурно е DDR2 . :huh:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

дъното е ддр3

А и аз мисля да е с части втора ръка защото никъде няма нови процесори ам2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами кажи за какво ще се ползва , щото ако е да ръчкаш в нета и филми -ще си върши работа .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Основно за игри :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

То за AM3 трудно се намират процесори, та камо ли за AM2. По-добре събирай за нова машинка. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето го въпросното дъно http://www.asrock.com/mb/NVIDIA/ALiveNF4G-DVI/

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами ддр2 е - къде видя че е ддр3 ?

Supports Dual Channel DDR2 800/667/533 with 4 DIMM slots, maximum capacity up to 8GB

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дъното ти поддържа DDR 2 800MHz max! Тази рам е скъпа и никакъв читав процесор не можеш да сложиш! Кажи някакъв бюджет за дъно, рам и процесор да мъдрим нещо!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е щом казвате не си заслужава за новия си имам пусната тема :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е щом казвате не си заслужава за новия си имам пусната тема :)

Вярно! И то не една! :P

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от мария0401
      Здравейте, не знам как да започна. Объркана съм. Трябва ми съвет..аз съм на 17 наскоро разбрах,че имам още една сестра..никога не съм я виждала.При раждането й баба ми я е дала на някой без майка ми да знае..замислих се как може да има такива хора да дадат внучка си при раждането на някакъв човек без никой да знае..казаха ми ,че майка ми я е кръстила Доротея родена е 2004 година.Умирам от желание да разбера къде е ,да я познавам,да видя как се грижат за нея..не знам как да я намеря...винаги когато се опитам да говоря с майка ми тя започва да плаче...не може да ми кажи нищо опитва се,но я боли твърде много..много искам да я намеря...
    • от Venci Velikov
      Здравейте имам проблем с HDD-то (да знам аз винаги имам проблеми с тях но след като смених 10 и заминаха сумата и пари само за хард дискове сега съм се примирил с този) когато е натоварено на 100 % започва да забива и да издава звуци с висока честота и това се случва само като компютърът ми се опитва да чете и записва със висока скорост на него мисля че четенето е по-голям проблем защото като играя игри се случва най-често като зарежда играта или като влизам в игра и зарежда картата и играчи и т.н. та се питах дали мога да лимитирам скоростите за да е по-стабилен ,макар и по-бавен да го направя да издържи повече .
      Да знам че когато започнат да издават звуци са вече за смяна ,но ми изкара няколко месеца и нямам друг проблем с него а и ми омръзна да инвестирам в хард дискове  .......мисля че се случва само по време на игра ,но може би защото те го натоварват най-много.
      Благодаря предварително за мненията ви. 
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.