Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Добър ден открих че имам компютър сокет АМ2 и понеже щях да си взимам нов компютър ме интересува заслужава ли да инвестирам в него прочетох че може да се сложи 4 ядрен всяко ядро на 3,2 ГХз

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По-трудно се намират  вече нови процесори на АМ2, според мен не си заслужава, а и дъното ти сигурно е DDR2 . :huh:

Редактирано от evgeni98 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

дъното е ддр3

А и аз мисля да е с части втора ръка защото никъде няма нови процесори ам2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами кажи за какво ще се ползва , щото ако е да ръчкаш в нета и филми -ще си върши работа .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Основно за игри :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

То за AM3 трудно се намират процесори, та камо ли за AM2. По-добре събирай за нова машинка. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето го въпросното дъно http://www.asrock.com/mb/NVIDIA/ALiveNF4G-DVI/

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами ддр2 е - къде видя че е ддр3 ?

Supports Dual Channel DDR2 800/667/533 with 4 DIMM slots, maximum capacity up to 8GB

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дъното ти поддържа DDR 2 800MHz max! Тази рам е скъпа и никакъв читав процесор не можеш да сложиш! Кажи някакъв бюджет за дъно, рам и процесор да мъдрим нещо!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е щом казвате не си заслужава за новия си имам пусната тема :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е щом казвате не си заслужава за новия си имам пусната тема :)

Вярно! И то не една! :P

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Подобни теми

• от Venci Velikov
      Здравейте имам проблем с HDD-то (да знам аз винаги имам проблеми с тях но след като смених 10 и заминаха сумата и пари само за хард дискове сега съм се примирил с този) когато е натоварено на 100 % започва да забива и да издава звуци с висока честота и това се случва само като компютърът ми се опитва да чете и записва със висока скорост на него мисля че четенето е по-голям проблем защото като играя игри се случва най-често като зарежда играта или като влизам в игра и зарежда картата и играчи и т.н. та се питах дали мога да лимитирам скоростите за да е по-стабилен ,макар и по-бавен да го направя да издържи повече .
      Да знам че когато започнат да издават звуци са вече за смяна ,но ми изкара няколко месеца и нямам друг проблем с него а и ми омръзна да инвестирам в хард дискове  .......мисля че се случва само по време на игра ,но може би защото те го натоварват най-много.
      Благодаря предварително за мненията ви. 
    • от koko2010
      Здравейте искам да ви попитам дали някой знае как да печеля пари от интернет. Много съм добър с WEB знам JavaScript php HTML css. Но лошото е че съм на 12. Правил съм и сайтове които са доста известни. Но за съжаление един два сайта на познати и няма как да им взема пари. Затова ако може да ми кажете някакъв начин чрез сайтове да печеля ще съм и много благодарен.  

• от Stefan Nenchev
      Здравейте! Купих си обновен лаптоп, от сервиз, който е в отлично състояние. Изключение прави проблема ми с мишката, когато играя CS 1.6. Понякога започва сама да се движи спира и след малко пак. Смятам, че проблемът не е хардуерен, защото се появява само когато играя тази игра. Потърсих информация в интернет, но не намерих нищо. Някой знае ли как да премахна този досаден проблем? Благодаря предварително!
  • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.