Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте.

Проблемът ми е следният:Захранването от подписа ми (Seasonic SS-520 Bronze),закупено преди година от (небесносините),от около два месеца започна да издава странен цъкащ шум.Първо си помислих,че е от вентилатора,но в последствие установих,че не е от него(принудително го спрях за около 10 секунди) При товар цъкането се усилва,и ме притеснява това.Конфигурацията ми не надхвърля 350 вата,и варианта за неправилна експлоатация отпада.Въпросът ми е има ли някаква опастност за другите компоненти,и ако е да дали мога да се възползвам от гаранцията.

Надявам се темата да е в правилния раздел,ако не е моля да се премести.

Благодаря предварително!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Цъкане или свистене , щото ако е цъкане , по възможно да е от харда :(

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има телефони, от София си - директно задай въпроса към търговеца. От него ще получиш най-точната информация.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има телефони, от София си - директно задай въпроса към търговеца. От него ще получиш най-точната информация.

Не съм имал работа със сервиза им,но утре ще им звънна благодаря.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не съм имал работа със сервиза им,но утре ще им звънна благодаря.

Честно казано няма смисъл да звъниш... моят "безценнен" предишен ФОРТРОН беше по същия начин , но + това ,че ми рестартирваше компютъра (не винаги, но понякога по 3-4 пъти още преди да зареди WINDOWS) . Аз го бях взел от МОСТ , попитах ги , казаха ми да званна на някакъв телефон на някакъв оправител , който ме насмете ,че на захранването му нямало нищо (беше в гаранция). След това го продадох за невероятните 90 лв :Д Оттогава нататък не съм стъпнал в офис на МОСТ

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Честно казано няма смисъл да звъниш... моят "безценнен" предишен ФОРТРОН беше по същия начин , но + това ,че ми рестартирваше компютъра (не винаги, но понякога по 3-4 пъти още преди да зареди WINDOWS) . Аз го бях взел от МОСТ , попитах ги , казаха ми да званна на някакъв телефон на някакъв оправител , който ме насмете ,че на захранването му нямало нищо (беше в гаранция). След това го продадох за невероятните 90 лв :Д Оттогава нататък не съм стъпнал в офис на МОСТ

Да ти кажа честно и на мен не ми се занимава за 120лв да се правя на ц.....н.Притеснява ме да не стане друга беля.Между другото на старата мащина(AMD Phenom II x 4,Asus GTS 450)захранването (Neotech 520 W)също здава багажа,и мисля въпросния Seasonic да го монтирам там,а за тази машина съм се спрял на 730W Thermaltake Smart SE, 80plus Bronze Efficiency

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Защо захранването ми издава някакъв жужащ , свистящ звук?

Нищо му няма, нека си свири.

Редактирано от Людмил (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да ти кажа честно и на мен не ми се занимава за 120лв да се правя на ц.....н.Притеснява ме да не стане друга беля.Между другото на старата мащина(AMD Phenom II x 4,Asus GTS 450)захранването (Neotech 520 W)също здава багажа,и мисля въпросния Seasonic да го монтирам там,а за тази машина съм се спрял на 730W Thermaltake Smart SE, 80plus Bronze Efficiency

И този Thermaltake пак ще е от Скай, а не дай Боже вносителя да е М@ст.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

То който може да чува по високи честоти ще се нерви :) а аз като не чувам - не ми дреме .

Преди години купих един фортрон че свирел - изобщо не съм го и чул да свири при мен :ph34r: чувам май до около 4 килохерца - давайте ги при мен тези дето свирят .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

То който може да чува по високи честоти ще се нерви :) а аз като не чувам - не ми дреме .

Преди години купих един фортрон че свирел - изобщо не съм го и чул да свири при мен :ph34r: чувам май до около 4 килохерца - давайте ги при мен тези дето свирят .

Явно и ти като мен цял живот си слушал траш и дет метъл на макс, така че такива звуци не ти правят впечатление :guitar10: 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мен не ме притеснява че свири,като си сложа слушалките не го чувам :)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.