Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×

Препоръчан отговор

Здравейте, реших най-после и аз да си взема смартфон, но бюджета ми е скромен. Повече от 350, най-много 400лв., не мога да дам. Та, спрях се на няколко модела и бих била много благодарна, ако ми помогнете при избора. 

Ето това са и моделите:

1. http://www.technomar...xy-s-duos-black

2. http://www.technopol...OPTIMUS-L7-P700

3. http://www.technopol...S-ADVANCE-I9070

4. http://www.technopol...IMUS-L5-II-E460

Благодаря Ви предварително !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз съм доволен от HTS Desire X, хвърлете му едно око

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, реших най-после и аз да си взема смартфон, но бюджета ми е скромен. Повече от 350, най-много 400лв., не мога да дам. Та, спрях се на няколко модела и бих била много благодарна, ако ми помогнете при избора. 

Ето това са и моделите:

1. http://www.technomar...xy-s-duos-black

2. http://www.technopol...OPTIMUS-L7-P700

3. http://www.technopol...S-ADVANCE-I9070

4. http://www.technopol...IMUS-L5-II-E460

Благодаря Ви предварително !

Аз съм с HTC 8S и съм много доволен от него но е с WP8.Ако обаче държиш на Андроид бих ти препоръчал това http://www.mobilebulgaria.com/mobiles/3525/sony-xperia-l

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз съм доволен от HTS Desire X, хвърлете му едно око

Благодаря ти за предложението, определено ми харесва дизайна му, както и характеристиките, но наистина нямам възможност да отделя повече пари от бюджета си..

Аз съм с HTC 8S и съм много доволен от него но е с WP8.Ако обаче държиш на Андроид бих ти препоръчал това http://www.mobilebulgaria.com/mobiles/3525/sony-xperia-l

И аз от доста време му бях хвърлила поглед на HTC 8S, само че точно WP8 ме отказа от него. Определено предпочитам Андроид, но моделът, който си ми препоръчал, не ми е по възможностите. Иначе, благодаря ти. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря ти за предложението, определено ми харесва дизайна му, както и характеристиките, но наистина нямам възможност да отделя повече пари от бюджета си..

И аз от доста време му бях хвърлила поглед на HTC 8S, само че точно WP8 ме отказа от него. Определено предпочитам Андроид, но моделът, който си ми препоръчал, не ми е по възможностите. Иначе, благодаря ти. 

Защо не конкретизираш малко изискванията си.Единият от моделите е двусимов,означава ли че търсиш телефон с 2 сим карти или просто това е без значение.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Защо не конкретизираш малко изискванията си.Единият от моделите е двусимов,означава ли че търсиш телефон с 2 сим карти или просто това е без значение.

Не, не търся модел с две сим карти, просто даденият телефон  ми хареса. Иначе, ще го използвам най-вече за интернет, някое и другo социално приложение от сорта на - Instagram, skype.. Искам да прави що годе добри снимки и това е като цяло.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не, не търся модел с две сим карти, просто даденият телефон  ми хареса. Иначе, ще го използвам най-вече за интернет, някое и другo социално приложение от сорта на - Instagram, skype.. Искам да прави що годе добри снимки и това е като цяло.

Ето какво е моето мнение: от известните марки,Нокиа отпада заради WP, HTS-освен модела който ти препоръча колегата ( Disire X) друг модел 4 инча за този бюджет едва ли ще намериш.LG- лично аз не ти препоръчвам ( имам колеги които ползват L5 и L7 и са недоволни от тях). Остава да си избереш някой модел на Самсунг но за тези пари най-вероятно ще е модел 2012 г.

Съвета ми е събери поне още 50-100 лева и си вземи нещо по-читаво.

Успех :)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От посочените модели, на които си се спряла LG-тата са с по-малко RAM-512 срещу 768 при самсунга, а това в един момент се оказва доста важно.  Самсунга GT-S7562 Galaxy S DUOS е направен да работи с две сим карти и ако това ти е необходимо и считаш за удобство, можеш да се спреш на него. Лично аз съм с резерви към телефоните поддържащи две сим карти, но това може и да е предразсъдък, защото лошите ми впечатления са от преди време, сега може нещата да са изчистени. Относно Galaxy S Advance съм малко пристрастен, в момента използвам тази машинка и съм доволен как се справя със задълженията си, особено след ъпдейта на ОС до JB 4.1.2. Не е лошо да погледнеш и някое HTC в този ценови диапазон, също не са никак лоши машинки. И само да ти кажа, че бюджета, който си отделила за телефон не е никак скромен, а перфектен и земен бих казал и не бива да се притесняваш от това. Като за телефон е напълно достатъчно. Има доста по-важни неща в живота от това да си купиш някакъв неоправдано скъп, лъскав и почти безполезен боклук, като iPhone примерно и да си го носиш за украса само щото е модерно да се разхождаш в мола носейки го в ръка. За червена и зелена слушалка има нокия с фенерче. Както и да е, исках само да кажа, че в този ценови диапазон можеш да си подбереш моделче, което ще те радва :)

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От посочените модели, на които си се спряла LG-тата са с по-малко RAM-512 срещу 768 при самсунга, а това в един момент се оказва доста важно.  Самсунга GT-S7562 Galaxy S DUOS е направен да работи с две сим карти и ако това ти е необходимо и считаш за удобство, можеш да се спреш на него. Лично аз съм с резерви към телефоните поддържащи две сим карти, но това може и да е предразсъдък, защото лошите ми впечатления са от преди време, сега може нещата да са изчистени. Относно Galaxy S Advance съм малко пристрастен, в момента използвам тази машинка и съм доволен как се справя със задълженията си, особено след ъпдейта на ОС до JB 4.1.2. Не е лошо да погледнеш и някое HTC в този ценови диапазон, също не са никак лоши машинки. И само да ти кажа, че бюджета, който си отделила за телефон не е никак скромен, а перфектен и земен бих казал и не бива да се притесняваш от това. Като за телефон е напълно достатъчно. Има доста по-важни неща в живота от това да си купиш някакъв неоправдано скъп, лъскав и почти безполезен боклук, като iPhone примерно и да си го носиш за украса само щото е модерно да се разхождаш в мола носейки го в ръка. За червена и зелена слушалка има нокия с фенерче. Както и да е, исках само да кажа, че в този ценови диапазон можеш да си подбереш моделче, което ще те радва :)

Благодаря ти за разбирането, аз съм на същото мнение като теб. Относно Samsung Galaxy S Advance, той ми беше фаворит от горе изброените. А щом и ти си доволен, може и да се спра на него. :)

Редактирано от Vessy84 (преглед на промените)
  • Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Защо не поразгледате из сайтовете за обяви. Там също има доста добри телефони на добри цени, та дори и с остатъчна гаранция. Първото Ви предложение за телефона с 2 сима, като му гледам цената спокойно ще си вземете един от Прода•••• добър телефон като Самсунг Галакси с2 или Айфон 4 , а и както вече споменах намират се и с остатъчна гаранция. Поздрави.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Защо не поразгледате из сайтовете за обяви. Там също има доста добри телефони на добри цени, та дори и с остатъчна гаранция. Първото Ви предложение за телефона с 2 сима, като му гледам цената спокойно ще си вземете един от Прода•••• добър телефон като Самсунг Галакси с2 или Айфон 4 , а и както вече споменах намират се и с остатъчна гаранция. Поздрави.

Благодаря за предложението, но предпочитам да си го взема нов, от магазин, с пълна гаранция. С втора употреба, не смея да рискувам, че с моя късмет, най-много да се окаже краден или на 2рия месец вече да ми създава проблеми.  :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

...

Аз го взех за 390, потърсете магазините в мобайл България

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз го взех за 390, потърсете магазините в мобайл България

Ок, ще потърся, макар че вече като че ли се спрях на Galaxy S Advance. 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ок, ще потърся, макар че вече като че ли се спрях на Galaxy S Advance. 

Вие си решавате :)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За тези парички,втора ръка можете да избирате между Galaxy S2,Xperia S,Xperia T,Xperia P и още и още.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте отново, реших да си взема телефона от Виваком, тъй като и без това трябва да си подновявам договора. Та от моделите, които те предлагат се спрях на HTC desire X. Искам да попитам хората, които имат мнение за него, добър ли е, прави ли хубави снимки и изобщо как се държи при по-продължителна работа.  Capnemo, ще съм ти благодарна, ако ми дадеш своето мнение, като собственик на именно този телефон. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте отново, реших да си взема телефона от Виваком, тъй като и без това трябва да си подновявам договора. Та от моделите, които те предлагат се спрях на HTC desire X. Искам да попитам хората, които имат мнение за него, добър ли е, прави ли хубави снимки и изобщо как се държи при по-продължителна работа.  Capnemo, ще съм ти благодарна, ако ми дадеш своето мнение, като собственик на именно този телефон. 

Ето ви снимки, правени с него

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.