Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Cruze

Въпрос относно създаването на музика

Препоръчан отговор

С едни приятели искаме да запишем песен. Имаме инструментала, но въпросът е как да запишем вокала? Аз имам Ultra Audio Recorder и мислех да пусна песента и да пея, но ще е малко трудно без слушалки, а и не мисля, че с подобна програма ще стане с високо качество... Ако имате идеи, ще се радвам да ги споделите. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С едни приятели искаме да запишем песен. Имаме инструментала, но въпросът е как да запишем вокала? Аз имам Ultra Audio Recorder и мислех да пусна песента и да пея, но ще е малко трудно без слушалки, а и не мисля, че с подобна програма ще стане с високо качество... Ако имате идеи, ще се радвам да ги споделите. :)

Е то и слушалки даже нямаш песни тръгна да записваш. Винаги ще е лошо качеството. Трябва помещението да е подходящо звукоизолирано и сносен микрофон с поп филтър.. Това са минималните неща които трябват, чак тогава търси софтуера.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вижте това, дали ще помогне.

Без слушалки ще стане трудно. намерете някакви за случая.

Ако микрофона не е предназначен за това също нищо няма да стане.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вижте това, дали ще помогне.

Без слушалки ще стане трудно. намерете някакви за случая.

Ако микрофона не е предназначен за това също нищо няма да стане.

С обикновен микрофон от тези, които вървят със слушалките, ще се оправи ли качеството поне малко, защото моят вграден?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С обикновен микрофон от тези, които вървят със слушалките, ще се оправи ли качеството поне малко, защото моят вграден?

Вграден ли? На лаптопа? Хахахахаха....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вграден ли? На лаптопа? Хахахахаха....

Че какво е смешното... И аз можех да се смея на грешките в коментара ти, но не го направих, нали?!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Че какво е смешното... И аз можех да се смея на грешките в коментара ти, но не го направих, нали?!

Не знам на кое можеш да се смееш, но ти си за смях с тези въпроси. Купи поне едни слушалки с микрофон! Има ги по 5лв.... То бива от нищо нещо, ама твоето вече... 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не знам на кое можеш да се смееш, но ти си за смях с тези въпроси. Купи поне едни слушалки с микрофон! Има ги по 5лв.... То бива от нищо нещо, ама твоето вече... 

Хехе, ВЕЧЕ... Изразих се достатъчно ясно в предния коментар. ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.