Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×
Cruze

Въпрос относно създаването на музика

Препоръчан отговор

С едни приятели искаме да запишем песен. Имаме инструментала, но въпросът е как да запишем вокала? Аз имам Ultra Audio Recorder и мислех да пусна песента и да пея, но ще е малко трудно без слушалки, а и не мисля, че с подобна програма ще стане с високо качество... Ако имате идеи, ще се радвам да ги споделите. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С едни приятели искаме да запишем песен. Имаме инструментала, но въпросът е как да запишем вокала? Аз имам Ultra Audio Recorder и мислех да пусна песента и да пея, но ще е малко трудно без слушалки, а и не мисля, че с подобна програма ще стане с високо качество... Ако имате идеи, ще се радвам да ги споделите. :)

Е то и слушалки даже нямаш песни тръгна да записваш. Винаги ще е лошо качеството. Трябва помещението да е подходящо звукоизолирано и сносен микрофон с поп филтър.. Това са минималните неща които трябват, чак тогава търси софтуера.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вижте това, дали ще помогне.

Без слушалки ще стане трудно. намерете някакви за случая.

Ако микрофона не е предназначен за това също нищо няма да стане.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вижте това, дали ще помогне.

Без слушалки ще стане трудно. намерете някакви за случая.

Ако микрофона не е предназначен за това също нищо няма да стане.

С обикновен микрофон от тези, които вървят със слушалките, ще се оправи ли качеството поне малко, защото моят вграден?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С обикновен микрофон от тези, които вървят със слушалките, ще се оправи ли качеството поне малко, защото моят вграден?

Вграден ли? На лаптопа? Хахахахаха....

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вграден ли? На лаптопа? Хахахахаха....

Че какво е смешното... И аз можех да се смея на грешките в коментара ти, но не го направих, нали?!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Че какво е смешното... И аз можех да се смея на грешките в коментара ти, но не го направих, нали?!

Не знам на кое можеш да се смееш, но ти си за смях с тези въпроси. Купи поне едни слушалки с микрофон! Има ги по 5лв.... То бива от нищо нещо, ама твоето вече... 

Редактирано от eminem_vr (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не знам на кое можеш да се смееш, но ти си за смях с тези въпроси. Купи поне едни слушалки с микрофон! Има ги по 5лв.... То бива от нищо нещо, ама твоето вече... 

Хехе, ВЕЧЕ... Изразих се достатъчно ясно в предния коментар. ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.