Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×

Препоръчан отговор

http://www.bitsdujour.com/software/zemana-antilogger-172986

Остават по-малко от 24 часа до края на промоцията!

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

1 година от днес ли тече, или от инсталиране и активиране на продукта? Ако някой има информация ще съм благодарен? По-точно, от кога почва да тече лиценза, след като го инсталирам или от началото на промоцията?  

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

1 година от днес ли тече, или от инсталиране и активиране на продукта? Ако някой има информация ще съм благодарен? По-точно, от кога почва да тече лиценза, след като го инсталирам или от началото на промоцията?  

You must install/register the software within 1 month, and cannot do so afterwards.

Като отвориш таба THE FINE PRINT най-долу, ще го видиш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има схема как да се ползва след този период, но имайки предвид търсенето едва ли ще го споделя...Не си заслужава като цяло!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Промоцията още работи. Даден е още един бонус ден към промоцията (остават още около 15 часа до края).

Great News! Zemana Ltd. has agreed to extend this deal for another day - Enjoy!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нова 1 год. промоция: http://sharewareonsale.com/s/free-zemana-antilogger-29-95-value

Условието е да я активирате до 2ри Октомври.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Zemana Antilogger free от тук

Публикувано изображение

Известна програма е, но дали изобщо има нужда да се слага на комп, който се ползва от само един човек? Иначе казано, може ли лесно да се вкара кийлогър по интернет и той да не бъде засечен от традиционните пакети за защита?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

1.Известна програма е, но дали изобщо има нужда да се слага на комп, който се ползва от само един човек? 2.Иначе казано, може ли лесно да се вкара кийлогър по интернет и той да не бъде засечен от традиционните пакети за защита?

1.За да има някакви заплахи от интернет е достатъчно и 1 човек да е зад PC-то ;) Наскоро и по новините даваха за ,,кражба на личните данни,, 

2.Който знае как-за него е лесно да вкара кейлогър!Една такава програма не е излишна!

Но...стига сме спамили.Темата е в раздела за промоции на програми за сигурност.Който иска да се възползва :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.