Премини към съдържанието
BlazzgroM

Tърся програма която автоматично да намаля звука на лаптопа

Препоръчан отговор

Здравейте , търся програма която да умее да чува звуци от микрофона на лаптопа ми ... примерно ако ми звънне телефона или нещо и лаптопа го чуе това чрез миркофона .. да намали музиката автоматично . Аз имам такова , но само при интернет разговорите . 

post-286763-0-21115300-1375792287_thumb.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Как смяташ,че микрофона от лаптопа,ще познае звук от външен телефон,когато в същото време свири музика?Ако си я изцепил повечко,може дори ти да не си чуеш телефона. :whist:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Как смяташ,че микрофона от лаптопа,ще познае звук от външен телефон,когато в същото време свири музика?Ако си я изцепил повечко,може дори ти да не си чуеш телефона. :whist:

еми казваха ми , че сега на тея по новите коли имало некво устройство към колата ... да речем като слшаш музика от CD-то и телефона ти звънне  , звукът от CD плеъра се намаля автоматично .. ;d и за това реших че може да са измислили некоя гениална програма за компютър . 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

То не е устройство, а си е вградена функция в плеъра на колата. Има си нещо като антена (представлява кабелче без оплетка) която се закача към корпуса на колата. Монтажа е вътрешен и ти не го виждаш това кабелче. Принципа на работа е елементарен - всеки ГСМ при позвъняване  (даже преди да ти иззвъни самия апарат) излъчва сигнал, който е  с повишена мощност спрямо този в стендбай режим. Този сигнал се "улавя" от плеъра и намаля звука.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

То не е устройство, а си е вградена функция в плеъра на колата. Има си нещо като антена (представлява кабелче без оплетка) която се закача към корпуса на колата. Монтажа е вътрешен и ти не го виждаш това кабелче. Принципа на работа е елементарен - всеки ГСМ при позвъняване  (даже преди да ти иззвъни самия апарат) излъчва сигнал, който е  с повишена мощност спрямо този в стендбай режим. Този сигнал се "улавя" от плеъра и намаля звука.

Аха .. ясно . 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.