Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте , от скоро проявих желание да си направя истински професионален сайт.Но си нямам грам идея как.Искам сайта ми да изглежда като Спортал.бг и другите модерни сайтове.За сега не мога да давам пари.Ще съм ви много благодарен ако ми предложите нещо безплатно и качествено.

Благодаря Предварително !!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма такова нещо. За да може да направиш професионален сайт трябва да разбираш от следните неща:

HTML5, CSS3, Jquery,PHP,MySQL(база данни), WordPess (не е задължително, но помага в някой случаи).

Естествено, ще ти трябва домейн и хостинг, които са около 70-100 лева на година.

Редактирано от Emokostov (преглед на промените)
  • Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

( дано да не отнеса някоя дигитална тухла :D ) Ако искаш сайта, и това ти е крайната цел отдели 100лв за една година, купи си качествена тема за WP домейн, хост и си готов. Принципно като sportal се сещам 2-3 добри, просто потърси premium themes за wordpress. Каквото и да си го говорим, не е лоша CMS-a. Иначе сам да си го програмираш, откажи се.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.