Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте , имам следния проблем.Опитвам се да си направя рингтон за телефона но не се получава.Правя всичко както трябва правя песента под 30 сек. правя и ААС версия и сменям на м4р , но когато искам да си синхронизирам песните и ми излиза че не иска защото неможе да ги намери.Ако някой знае как да се оправя или друг начин да си правя рингтонове ще съм му много благодарен.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Инсталираш си iTools и я стартираш ! iTunes трябва да е затворена. Чукаш с мишката на media да е активен прозорец. После в дясно чукаш на Ringtone и даваш на от горе в ляво на Import и си избираш песента от която искаш да правиш рингтон mp3, m4a, wav от там нататък програмата ще си свърши работата. Проблема е ако в бъдеще синхронизираш нещо с iTunes е че ще ти го изтрие и трябва да го правиш на ново.

http://itools.hk/multi_lang_pc_download.htm

Редактирано от izabel1 (преглед на промените)
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Инсталираш си iTools и я стартираш ! iTunes трябва да е затворена. Чукаш с мишката на media да е активен прозорец. После в дясно чукаш на Ringtone и даваш на от горе в ляво на Import и си избираш песента от която искаш да правиш рингтон mp3, m4a, wav от там нататък програмата ще си свърши работата. Проблема е ако в бъдеще синхронизираш нещо с iTunes е че ще ти го изтрие и трябва да го правиш на ново. http://itools.hk/multi_lang_pc_download.htm

/off едно от нещата, които не разбирам при "Ябълката". Защо всичко трябва да е сложно... Андроид - закачаш, копи пейст. Не ти трябва iTunes или каквито и да са външни програми... /off /on Колегата е казал, дал е линк, няма какво повече да добавя. Поздрави!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

едно от нещата, които не разбирам при "Ябълката". Защо всичко трябва да е сложно... Андроид - закачаш, копи пейст. Не ти трябва iTunes или каквито и да са външни програми...

Самата ОС на компютъра ти е външна програма ако разсъждавам логично. Дали към ОС ще имаш инсталирана още една програма голяма разлика не виждам. Мен лично не ме интересува как  ми звъни телефона и съм на стандартно звънене но за няма и минута го направих без никога до сега да съм правил с iTools. Сега го направих и с iTunes без проблем но трябваше да подготвя рингтона в m4r и продължителност 30 сек. и да не търся програми в нета ползвах конвертора и ножицата на iTools и само синхронизирах с iTunes. Но от iTools е по удобно понеже се синхронизира с цялата дължина на песента и няма ограничение от 30 сек.

За мен това не са сложни работи, сложни ще станат ако почнат да ми се появяват разни реклами и троянци от приложенията които инсталирвам и на ден ей така от нищото почна да си рестартирвам телефона по няколко пъти.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.