Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×

Препоръчан отговор

Здравейте!Някой има ли идея в момента колко струва ASUS L8400 ? Това е доста стар модел, но все пак става за някои елементарни работи .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Лаптопа не става за абсолютно нищо. Просто една антика. Да не говорим, че ако се повреди нещо няма и оправяне.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Здравейте!Някой има ли идея в момента колко струва ASUS L8400 ? Това е доста стар модел, но все пак става за някои елементарни работи .

Подари го на някого заедно с това упътване  http://www.dansdata.com/l8400.htm  и му дай 50 лева на ръка, за да не те притеснява повече!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря за мненията!Дори бях забравил за него, но при чистенето на къщата на село го намерих, пуснах и се оказа, че още работи.Намерих купувач за него, но той ми каза, че не дава повече от 40-50 лева и за това реших да питам и вас. Май е по-добре да го дам за толкова и да се оттърва от него :)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.