Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

arrsena

Търся програма за gif-реклами

Препоръчан отговор

Искам да направя анимация gif например за минерална вода или за легла и тнт. Както ги има в сайтовете отстрани. Кажете ми каква програма да използвам, коя е най добра, а не някаква като gif maker и тнт.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Искам да направя анимация gif например за минерална вода или за легла и тнт. Както ги има в сайтовете отстрани. Кажете ми каква програма да използвам, коя е най добра, а не някаква като gif maker и тнт.

цък

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А да се занимавам с такива програми за правене на реклами и снимки (photoshop) нужно ли е да мога да рисувам, че изобщо не ме бива. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А да се занимавам с такива програми за правене на реклами и снимки (photoshop) нужно ли е да мога да рисувам, че изобщо не ме бива. 

Не е нужно, те притежават собствен интелект, достатъчно е да напишеш ясно и четливо в тях, какво искаш да ти направят.

Някои просто не мислите преди да питате.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А за реклами като по телевизията какви програми се използват ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Maxon Cinema 4D, Autodesk Maya, предполагам и други, които могат да струват няколко [десетки] пъти повече от домашен компютър, за да се ползват легално.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Регистрираш се тук като студент и ползваш Maya и 3ds Max напълно законно и безплатно.

http://students.autodesk.com/

Успех.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А как да запиша в AVI формат, ето какво ми излиза http://alfa.kachi-snimka.info/vij.php?id=jdv1376475146n.jpg

а на някой има Render, а при мен няма - кажете от къде да го запиша ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Моя грешка е, че ти написах как програмите имат собствен интелект, ти виждам, че си ме разбрал буквално.

Грешка на всички останали е, че се скъсаха да предлагат Maya, за каквото и да е, защото толкова много знаят.

1. Никой не експортва видео файлове, програмата ще ти крашне по време на рендването и всичко заминава. Експортват се само имидж файлове.

2. За реклами по-добре не ползвай Maya, всички го правят със Cinema 4D, защото търсейки уроци за Cinema, ще откриеш милиони как да си направиш текст, защото им е трудно да ползват paint за същото.

3. Ти не знаеш значението на опцията render, какво въобще смяташ, че си направил, за да търсиш начин да го експортнеш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре, а от nCloth ти шие дрехи по твой избор.

http://www.youtube.com/user/petrasio/videos?view=1&flow=grid

Изгледай ги, на български е, обяснява много добре.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.