Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Achylles

Препоръчайте ми слушалки

Препоръчан отговор

Наскоро си купих лаптоп Lenovo G580H, но се оказа че има само 1 букса за слушалки. До нея са сложили картинка("слушалки с микрофон") комбинирано. Бях се чудил дали има такива слушалки с двоен джак(комбиниран) и разбрах че има и jack-ът им се нарича combo jack.

Компютъра си има микрофон но винаги трябва да се привеждам за да ме чуе този, с когото говоря, а и се чуват много копчетата от клавиатурата ми което е дразнещо, затова ми трябват слушалки и с микрофон..

Та може ли да ми препоръчате сносни слушалки или с combo jack или с USB за около 30 лева, които да се продават и в България по веригите?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Moя съвет е да вдигнеш входното ниво на микрофона и да си купиш слушалки без микрофон...Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мерси човече...ще ми спестиш доста пари за нови слушалки.

Благодаря и на другите за адекватните отговори :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Moя съвет е да вдигнеш входното ниво на микрофона и да си купиш слушалки без микрофон...Публикувано изображение

Моля за помощ - къде да я намеря тази опция? С Уиндоус 7 съм.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Моля за помощ - къде да я намеря тази опция? С Уиндоус 7 съм.

Долу десен бутон върху иконката за звука.Избираш устройства за запис.Ще видиш картинката на микрофона.Пак с десен бутон върху него-свойства.Последния прозорец е този от снимката.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Долу десен бутон върху иконката за звука.Избираш устройства за запис.Ще видиш картинката на микрофона.Пак с десен бутон върху него-свойства.Последния прозорец е този от снимката.

Много благодаря!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.