Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×

Препоръчан отговор

Наскоро си купих лаптоп Lenovo G580H, но се оказа че има само 1 букса за слушалки. До нея са сложили картинка("слушалки с микрофон") комбинирано. Бях се чудил дали има такива слушалки с двоен джак(комбиниран) и разбрах че има и jack-ът им се нарича combo jack.

Компютъра си има микрофон но винаги трябва да се привеждам за да ме чуе този, с когото говоря, а и се чуват много копчетата от клавиатурата ми което е дразнещо, затова ми трябват слушалки и с микрофон..

Та може ли да ми препоръчате сносни слушалки или с combo jack или с USB за около 30 лева, които да се продават и в България по веригите?

Редактирано от Achylles (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Moя съвет е да вдигнеш входното ниво на микрофона и да си купиш слушалки без микрофон...Публикувано изображение

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мерси човече...ще ми спестиш доста пари за нови слушалки.

Благодаря и на другите за адекватните отговори :)

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Moя съвет е да вдигнеш входното ниво на микрофона и да си купиш слушалки без микрофон...Публикувано изображение

Моля за помощ - къде да я намеря тази опция? С Уиндоус 7 съм.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Моля за помощ - къде да я намеря тази опция? С Уиндоус 7 съм.

Долу десен бутон върху иконката за звука.Избираш устройства за запис.Ще видиш картинката на микрофона.Пак с десен бутон върху него-свойства.Последния прозорец е този от снимката.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Долу десен бутон върху иконката за звука.Избираш устройства за запис.Ще видиш картинката на микрофона.Пак с десен бутон върху него-свойства.Последния прозорец е този от снимката.

Много благодаря!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.