Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×

Препоръчан отговор

Здравейте, 

извинявам се, че напълних форума с моите глупости заради един телевизор, но държа наистина този път да си взема нещо хубаво. Затова и искам последно да чуя вашите мнения. Филипса засега най- много ме грабна. Отидох в техно-магазините с флашка и сравних картините на филипса и сонито, което naruto ми предложи. Честно казано никаква разлика не видях в качеството. И двата предават страшно добре. Но сега искам да ви питам за вашите впечатления от марката. А за конкретния модел филипс дали има някакви недостатъци спрямо другите телевизори същия клас и цена.

Благодаря предварително  :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Гост

Здравейте, 

извинявам се, че напълних форума с моите глупости заради един телевизор, но държа наистина този път да си взема нещо хубаво. Затова и искам последно да чуя вашите мнения. Филипса засега най- много ме грабна. Отидох в техно-магазините с флашка и сравних картините на филипса и сонито, което naruto ми предложи. Честно казано никаква разлика не видях в качеството. И двата предават страшно добре. Но сега искам да ви питам за вашите впечатления от марката. А за конкретния модел филипс дали има някакви недостатъци спрямо другите телевизори същия клас и цена.

Прочетете отново постовете в старата си тема. Там Ви е отговорено! Не се съобразявайте точно с моя отговор! И в края на краищата ще си купите този, който на вас Ви е харесал . Изтеглете си характеристиките на моделите които сте предпочел и си ги сравнете.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, 

И кой е конкретния модел (споменато в заглавието). И защо пускате втора тема след като имате една за вашия телевизор?

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако държите на това да гледате филми от вградения плеър на телевизора със субтитри, то избора между двата е Sony.

Здравейте, 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Ако държите на това да гледате филми от вградения плеър на телевизора със субтитри, то избора между двата е Sony.

И на двата модела еднакво добре се пускат субтитрите, стига човекът да е запознат какво трябва да се направи! И двата модела са добри за парите си.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Човек, ако не е прочел по някаква случайност предишната тема на автора, бая съвет ще даде между "ония" Филипс и "това" Сони...

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Може и са си прав, но накрая ще се увериш, че питащият си е купил телевизор, който на него му е харесал, а не по мнение, на някой от форума. Нали си забелязал, че тази практика е много честа тук?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На негово място преди всичко бих избрал филипа заради това

Редактирано от jonov (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

На негово място преди всичко бих избрал филипа заради това

Като го довлечеш в къщи, ме покани на гости, независимо от модела. Ще дойда да го видя!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това много ми харесва на филипса , следващия ТВ като печеля ат тотото ще бъде филип висока серия :)

Ако автора мисли да го завре в някоя секция - ефекта ще е нулев - само на стена :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не мисля, че има много смисъл от Ambilight - в началото може да ти хареса, но после ще се чудиш как да го изключиш, за да не те дразни.;-)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.