Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

ChrisJobs

Има ли начин да не свети индикатора за камерата?

Препоръчан отговор

Здравейте приятели, изпробвам един RAT, и ми е чудно има ли начин когато пуснеш нечия камера, да се направи така, че индикатора да не светва? Повечето камери на лаптопите и компютрите имат индикатор за активност до самата камера, възможно ли е да се спре този индикатор, без да имам физически достъп до машината?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Очаквам следващия ти въпрос да е нещо от рода на: "Имам клип на една мацка как прави секс. Как да я изнудвам без да разкрия самоличността си и без да ме хванат".

Едва ли мястото на въпроса ти е за тук. И между другото по-лесно ще е да се отговори на моя хипотетичен въпрос отколкото на твоя.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами радвам се, че го очакваш. Няма да стане ;)  Питам, защото си бях инсталирал преди един анти кейлогър, който постоянно ме питаше, дали да дам право на еди коя си програма да използва камерата ми, и имаше случай, когато говорех по скайп а не ми светеше индикатора. За това пробвах с рат на моя лаптоп дали има опцията, но не я видях :) За това питам!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Май не, трябва да се махне индикатора от камерата. Софтуерно чрез дистанционен достъп май не става.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всичко зависи от камерата. За някой камери ще трябва RAT-a да е в състояние да флашне фирмуера на камерата, за други просто да смени някой ключ в регистрите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря ви :)

За нищо. Но ако все пак решиш да го ползваш по предназначение и уловиш някоя кака в деликатна ситуация, драсни някой ред, похвали се, прати клипа. :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.