Премини към съдържанието
ChrisJobs

Има ли начин да не свети индикатора за камерата?

Препоръчан отговор

Здравейте приятели, изпробвам един RAT, и ми е чудно има ли начин когато пуснеш нечия камера, да се направи така, че индикатора да не светва? Повечето камери на лаптопите и компютрите имат индикатор за активност до самата камера, възможно ли е да се спре този индикатор, без да имам физически достъп до машината?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Очаквам следващия ти въпрос да е нещо от рода на: "Имам клип на една мацка как прави секс. Как да я изнудвам без да разкрия самоличността си и без да ме хванат".

Едва ли мястото на въпроса ти е за тук. И между другото по-лесно ще е да се отговори на моя хипотетичен въпрос отколкото на твоя.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами радвам се, че го очакваш. Няма да стане ;)  Питам, защото си бях инсталирал преди един анти кейлогър, който постоянно ме питаше, дали да дам право на еди коя си програма да използва камерата ми, и имаше случай, когато говорех по скайп а не ми светеше индикатора. За това пробвах с рат на моя лаптоп дали има опцията, но не я видях :) За това питам!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Май не, трябва да се махне индикатора от камерата. Софтуерно чрез дистанционен достъп май не става.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всичко зависи от камерата. За някой камери ще трябва RAT-a да е в състояние да флашне фирмуера на камерата, за други просто да смени някой ключ в регистрите.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря ви :)

За нищо. Но ако все пак решиш да го ползваш по предназначение и уловиш някоя кака в деликатна ситуация, драсни някой ред, похвали се, прати клипа. :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.