Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте , искам да ви попитам относно тези колонки с буфер Trust tytan 2,1 . Имате ли някакво мнение за тях , чуват ли се добре ? защото смятам да си взема някакви до 150,160 лева , предимно ще са за музика затова искам да споделите и да направя правилен избор . Гледах и logitech x-530 и z506 , но не можах да реша и затова сега се спрях на тези , просто ми изглеждат доста добре . Моля да споделите какво мислите и да препоръчате нещо , благодаря ви предварително.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз имам Х530 и съм много доволен от тях, много добър звук и бас за тези пари.Но моят съвет е да чуеш тези модели, които си харесал, така ще вземеш най-доброто за теб, просто трябва да пообиколиш малко и решението ще си дойде!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако ще ползваш за музика и искаш SQ на достъпна цена: Edifier M3300SF, ако искаш БУМ БУМ - Microlab 530. Бягай далеч от Trust, свирят прилично за цената си, но се чупят често и хората се оплакват от много проблеми с тази марка. 

Редактирано от wishbg (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Точно това , кои са тези хора ? . Тази марка според мене не е много известна , нямат много модели за буфер с колонки , но точно това ,че не са много известни и ме подтиква да мисля ,че са направили може да е 1 ,2 модела ама хубави. Затова се чуди кои да си взема , търсих информация за тези trust , но нищо не откривам , явно точно затова никой не ги взема ,защото всеки се страхува да рискува и залага на сигурното в случаят logitech или там нещо друго..

Редактирано от svet564 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не си мисли, че Logitech са някакво име в SQ, имат няколко добри модела, но са на цена над 200 лв. Относно Trust, това което съм чел, е че не са особено надеждни и често здават багажа...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не си мисли, че Logitech са някакво име в SQ, имат няколко добри модела, но са на цена над 200 лв. Относно Trust, това което съм чел, е че не са особено надеждни и често здават багажа...

Да... Взех си преди време едни тръст (не помня какъв беше модела), бях го взел от техномаркет за около 50-60лв, кара една седмица, после като надух един път баса и ми замириса на изгоряло, отварям го и гледам изгорял транформатор. Сега съм ги вързал към по-слаб усилвател колоните и работят прилично, но оригиналния усилвател вадеше много добър звук, ама умря много бързо. Не ти препоръчвам да взимаш тръст.

Редактирано от ComerciaL (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами добре , какво ще кажете за logitech z-506 ? , искам да имате предвид ,че стаята ми е не е много голяма . Та затова не искам да е 5.1 защото няма смисъл , ако колонките нямат къде да се сложат , може и да ми препоръчате нещо друго 2.1..очаквам предложения

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами добре , какво ще кажете за logitech z-506 ? , искам да имате предвид ,че стаята ми е не е много голяма . Та затова не искам да е 5.1 защото няма смисъл , ако колонките нямат къде да се сложат , може и да ми препоръчате нещо друго 2.1..очаквам предложения

logitech-z-523 Ще останеш доволен от тези!

Поздрави!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Най-добре автора, да отиде на място и да чуе, повече от един модел от харесаните от него, за да направи обща представа как се справят.

Относно марката Edifier, ползвам техния модел x600. И съм много доволен от съотношението цена/качество което предлагат.

И не са "пластмаски", като повечето модели на пазара (и това е важно да се спомене). имат по два говорителя на сателитите.

Microlab, също имат качествени модели аудио системи/периферия.

Успех в избора!

Редактирано от ieenso (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Александър Банов
      Здравейте! Съвсем скоро си купих нова мишка - Trust GXT 180 Kusan и когато изтеглих софтуера и настоих на DPi който ползвах със старата си мишка А+ Kago G9 на 1600 Dpi. Усетих разлика и то не малка. Новата беше доста по бърза. Направих новата на 800 и се чувстваше като старата. Направих тест които не е много прецизен но даде резултат. Сложих едната мишка на края на пада и плъзнах докато от единия край на екрана курсора не стигна до другия. Накрая се оказа че на един и същи DPi и новата мишка пътува по малко. След това настоих новата да е на 800 DPi а старата на 1600 и така пътя им съвпадна точно. Някой да знае защо се получава това? Не знам коя мишка има реален DPi . Въпреки че е по вероятно да е тази на Trust. Имайте в предвид че новата я настоивам от софтуера а старата няма такъв и от бутона които като се натисне на различен DPi е различен цвят. 
    • от Stoyannnov
      Търся да закупя въпросната 2.1 аудио система за вкъщи:
      Luxeon WF2.1 
      Ако някой продава или знае откъде да си поръчам нека да даде мнение, че прерових навсякъде и нищо не намирам. Не искам мнения за други аудио системи. 

• от Никола Стефанов
      Здравейте,ако може да ми дадете мнения за тази колонка Pioneer TS-1301i ще има ли малко бас поне
      Максимална мощност - 130 W
      Номинална входяща мощност - 25 W
      Импеданс - 4Ω
      Честотен обхват - 48 - 25000 Hz
      Чувствителност - 90 db
      Размер на нискочестотния говорител - 13cm
      Мембрана - IMPP Dual Cone
      мисля да я вземам за Renault Megan/Scenic (ван)
    • от svetkata1
      Здравейте колебая се меджу тези два саундбара. Кой от двата да избера. Помагайте ако имате някакви конкретни наблюдения от тях.
      http://www.technopolis.bg/bg/Soundbars/Soundbar-SONY-HT-RT3/p/53241
      http://www.technopolis.bg/bg/Soundbars/Soundbar-SAMSUNG-HW-K450/p/31792
      Повече държа за хубав звук при гледане на филми.
    • от 'Nas
      Здравейте Съфорумници.. Искам да си закупя някаква аудио система/колонки с бас който да се усеща повече от нормалното.. Цената която може да вложа е 80 лева, понеже идват празници а има роднини приятели и т.н. Разгледах Logitech Z213, но не разбирам от статовете и т.н. така че ще се радвам да ме насочите
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.