Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

svet564

Колони Trust tytan 2.1

Препоръчан отговор

Здравейте , искам да ви попитам относно тези колонки с буфер Trust tytan 2,1 . Имате ли някакво мнение за тях , чуват ли се добре ? защото смятам да си взема някакви до 150,160 лева , предимно ще са за музика затова искам да споделите и да направя правилен избор . Гледах и logitech x-530 и z506 , но не можах да реша и затова сега се спрях на тези , просто ми изглеждат доста добре . Моля да споделите какво мислите и да препоръчате нещо , благодаря ви предварително.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз имам Х530 и съм много доволен от тях, много добър звук и бас за тези пари.Но моят съвет е да чуеш тези модели, които си харесал, така ще вземеш най-доброто за теб, просто трябва да пообиколиш малко и решението ще си дойде!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако ще ползваш за музика и искаш SQ на достъпна цена: Edifier M3300SF, ако искаш БУМ БУМ - Microlab 530. Бягай далеч от Trust, свирят прилично за цената си, но се чупят често и хората се оплакват от много проблеми с тази марка. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Точно това , кои са тези хора ? . Тази марка според мене не е много известна , нямат много модели за буфер с колонки , но точно това ,че не са много известни и ме подтиква да мисля ,че са направили може да е 1 ,2 модела ама хубави. Затова се чуди кои да си взема , търсих информация за тези trust , но нищо не откривам , явно точно затова никой не ги взема ,защото всеки се страхува да рискува и залага на сигурното в случаят logitech или там нещо друго..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не си мисли, че Logitech са някакво име в SQ, имат няколко добри модела, но са на цена над 200 лв. Относно Trust, това което съм чел, е че не са особено надеждни и често здават багажа...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не си мисли, че Logitech са някакво име в SQ, имат няколко добри модела, но са на цена над 200 лв. Относно Trust, това което съм чел, е че не са особено надеждни и често здават багажа...

Да... Взех си преди време едни тръст (не помня какъв беше модела), бях го взел от техномаркет за около 50-60лв, кара една седмица, после като надух един път баса и ми замириса на изгоряло, отварям го и гледам изгорял транформатор. Сега съм ги вързал към по-слаб усилвател колоните и работят прилично, но оригиналния усилвател вадеше много добър звук, ама умря много бързо. Не ти препоръчвам да взимаш тръст.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами добре , какво ще кажете за logitech z-506 ? , искам да имате предвид ,че стаята ми е не е много голяма . Та затова не искам да е 5.1 защото няма смисъл , ако колонките нямат къде да се сложат , може и да ми препоръчате нещо друго 2.1..очаквам предложения

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами добре , какво ще кажете за logitech z-506 ? , искам да имате предвид ,че стаята ми е не е много голяма . Та затова не искам да е 5.1 защото няма смисъл , ако колонките нямат къде да се сложат , може и да ми препоръчате нещо друго 2.1..очаквам предложения

logitech-z-523 Ще останеш доволен от тези!

Поздрави!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Най-добре автора, да отиде на място и да чуе, повече от един модел от харесаните от него, за да направи обща представа как се справят.

Относно марката Edifier, ползвам техния модел x600. И съм много доволен от съотношението цена/качество което предлагат.

И не са "пластмаски", като повечето модели на пазара (и това е важно да се спомене). имат по два говорителя на сателитите.

Microlab, също имат качествени модели аудио системи/периферия.

Успех в избора!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Александър Банов
      Здравейте! Съвсем скоро си купих нова мишка - Trust GXT 180 Kusan и когато изтеглих софтуера и настоих на DPi който ползвах със старата си мишка А+ Kago G9 на 1600 Dpi. Усетих разлика и то не малка. Новата беше доста по бърза. Направих новата на 800 и се чувстваше като старата. Направих тест които не е много прецизен но даде резултат. Сложих едната мишка на края на пада и плъзнах докато от единия край на екрана курсора не стигна до другия. Накрая се оказа че на един и същи DPi и новата мишка пътува по малко. След това настоих новата да е на 800 DPi а старата на 1600 и така пътя им съвпадна точно. Някой да знае защо се получава това? Не знам коя мишка има реален DPi . Въпреки че е по вероятно да е тази на Trust. Имайте в предвид че новата я настоивам от софтуера а старата няма такъв и от бутона които като се натисне на различен DPi е различен цвят. 
    • от Stoyannnov
      Търся да закупя въпросната 2.1 аудио система за вкъщи:
      Luxeon WF2.1 
      Ако някой продава или знае откъде да си поръчам нека да даде мнение, че прерових навсякъде и нищо не намирам. Не искам мнения за други аудио системи. 

• от Никола Стефанов
      Здравейте,ако може да ми дадете мнения за тази колонка Pioneer TS-1301i ще има ли малко бас поне
      Максимална мощност - 130 W
      Номинална входяща мощност - 25 W
      Импеданс - 4Ω
      Честотен обхват - 48 - 25000 Hz
      Чувствителност - 90 db
      Размер на нискочестотния говорител - 13cm
      Мембрана - IMPP Dual Cone
      мисля да я вземам за Renault Megan/Scenic (ван)
    • от svetkata1
      Здравейте колебая се меджу тези два саундбара. Кой от двата да избера. Помагайте ако имате някакви конкретни наблюдения от тях.
      http://www.technopolis.bg/bg/Soundbars/Soundbar-SONY-HT-RT3/p/53241
      http://www.technopolis.bg/bg/Soundbars/Soundbar-SAMSUNG-HW-K450/p/31792
      Повече държа за хубав звук при гледане на филми.
    • от 'Nas
      Здравейте Съфорумници.. Искам да си закупя някаква аудио система/колонки с бас който да се усеща повече от нормалното.. Цената която може да вложа е 80 лева, понеже идват празници а има роднини приятели и т.н. Разгледах Logitech Z213, но не разбирам от статовете и т.н. така че ще се радвам да ме насочите
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.