Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

kompa777

проблем с дъно

Препоръчан отговор

Здравеите при вкл,компа тръгва за секунди и гасне смених две захранвания без резултат но като изкл,четворката към процесора тръгва,Има лампичка която свети което ме навежда на мисълта че дъното е здраво,Възможно ли е да е процесора даите мнение предварително Благодаря,

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте и вие.

Ужасен словоред и вопиющи грешки правописни,

Кажете каква е конфигурацията ви.

Кажете при включването,пищялката на дъното писка ли по някакъв начин.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има вероятност да окъсява от пусковия бутон.... опитай се да разкачиш кабелчето на бутона и да стартираш компютъра с отверка, окъсявайки за секунда крачетата. Знам, че на марковите машини не е като на другите РС-та, но вероятно ще откриеш къде е това място на дъното...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има вероятност да окъсява от пусковия бутон.... опитай се да разкачиш кабелчето на бутона и да стартираш компютъра с отверка, окъсявайки за секунда крачетата. Знам, че на марковите машини не е като на другите РС-та, но вероятно ще откриеш къде е това място на дъното...

добре де но защо като изключа  захранването към процесора тръгва

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

добре де но защо като изключа  захранването към процесора тръгва

"Тръгва" какво означава? Зарежда компютъра или само въртят перките?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

"Тръгва" какво означава? Зарежда компютъра или само въртят перк

ЗАРЕЖДА

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря на всички оказа се че е грамнал Процесор

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ЗАРЕЖДА

А това можеш ли да го обясниш - вчера два пъти го гледах :ohmy: и не мога да повярвам на ушите си :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.