Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×
4erpaka

проблем при инсталация на windows

Препоръчан отговор

При стартиране на диска зареждат файловете но при рестартирането и появяването на надписа starting windows не се пуска анимацията и забива. Плобвахме с няколко диска и същата работа

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

При стартиране на диска зареждат файловете но при рестартирането и появяването на надписа starting windows не се пуска анимацията и забива. Плобвахме с няколко диска и същата работа

Прилича ми на проблем с харда ,а каква е причината за преинсталацията?!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Значи..

От някъде 6 години съм с този компютър като две бях на хр и към 4 вече с Windows 7. По едно време просто започна при пускането да забива на "Starting Windows", преди да се покаже анимацииката. Вчера го преинсталирах три пъти без проблем с различни дискове, вървеше идеално, но ако го оставя за малко изключен след това същата работа.. Като му пусках Startup Repair, не може да реши проблема и изписва като сигнатура BadDriver. Като пробвах последния път да го преинсталирам и на самата инсталация заби на същото място.. понякога имам късмет да подкарам инсталацията, но забива все някъде и не може да я довърши. Никога не е трябвало да инсталирам драйвъри за харда. Всичко се отчита от биоса като работещо.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

кои кабели?

Кабелите на хард диска.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кабелите на хард диска.

В момента няма как да ги сменя, харда го отчита в биоса с капацитета и с всичко. Когато успея да стигна до инсталацията си го трия c-то и си го форматирам без никакви грешки.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На мен ми мирише на много лоши сектори или повреден инсталационен диск. Пусни hdtune и виж състоянието на диска ти ако не е зле запиши нов диск с windows и тогава преинсталирай.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На мен ми мирише на много лоши сектори или повреден инсталационен диск. Пусни hdtune и виж състоянието на диска ти ако не е зле запиши нов диск с windows и тогава преинсталирай.

В момента нямам ОС и няма как, сега записвам нов диск и ще пробвам, но ме съмнява, защото със старите дискове става на други компютри

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има и друга възможност двд-то да ти дава проблеми при четенето на информация и да не я копира цялата. Пробвяй и преинсталация с флашка. Имял съм подобни случаи.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре, сега пробвах с чисто нов диск, не става. Проблема е, че и като го инсталирам при самото зареждане същото става. Изчетох целия гоогле, и има вероятност да е от захранването.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако е от захранването ще то се изключва компютъра, а като гледам такива проблеми нямаш. Тествай харда и ако всичко е наред пробвай инсталация от флашка. Ако харда ти има много лоши сектори не очаквай да ти работи добре компютъра.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В момента няма как да ги сменя, харда го отчита в биоса с капацитета и с всичко. Когато успея да стигна до инсталацията си го трия c-то и си го форматирам без никакви грешки.

Сменят се за всеки случай. Това, че биос намира харда не значи, че не може да има проблем с кабелите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Izvinqvam se che ne pisha na kirilica, no na tozi komp nqmam kirilizator i shte grumne ako si go oprawq. :D

Taka...

Probvah nov hard disk - ne stana.

Probvah novi kabeli stariq hard - ne stana.

Probrah novo cd - ne stana.

Probvah novo zahranvane - ne stana.

Restartirah BIOS - ne stana.

Probvah s nov disk za instalaciq - sushtata rabota.

Vse zabiva na sushtoto mqsto i tukmo da probvam s moeto zahranvane i moq hard disk na drugo duno i kopcheto beshe neshto zaqlo na i mi izbushi zahranvaneto. Edvam sum sglobil edin star da pisha.

Ne znam kwo e twa jivotno i zashto vse zabiva na "starting windows". Takowa ne mi se beshe sluchvalo.

Daite nqkakwi predlojeniq ili nqma smisul i izobshto da ne si vzimam novo zahranvane...

eto i parametri:

CPU AMD 2x2,4

Hard SATA: Samsung HD502IJ 500GB

Video: ATI 512mb

duno: Biostar mcp6p 2+ ver.6.2

PSU: lpk2-23 400w

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.