Премини към съдържанието
Person

Съвет за избор на Таблет

Препоръчан отговор

Здравейте ! Харесах си да бюджетни таблета на една цена : Acer Iconia B1-A71 8GB и 3Q Pad LC0720C. Не мога да преценя кой е подходящ за мен. Искам мнението Ви като притежатели на същите за плюсове и минуси за всеки модел. Общите им характеристики, мисля съм ги прочел. Моля, за мнението Ви за сила на Wi-Fi приемник, и дали работят с Adobe Flash.....Сбъсках се с таблет за пръв път преди 20-на дни и съм абсолютно бос на тази тема....За това Ви моля за помоща Ви. В Момента съм с един IPAD 2..., той е много добър, но е много скъп, видях в Amazon.com- 699$..., това са много пари за мен и затова се насочих към някой бюджетен Android. В момента ползвам Wi-Fi на някой комшия който се намира около 50м от дома

Редактирано от Person (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравей, по принцип да намериш човек, който да има един от двата е доста трудно. Знам мененирто на колегите за таблетите... По-добре ни кажи точния си бюджет, защото аз си мисля за нещо ново на пазара: Asus Memo Pad HD7 за 299,00 лв. И ми харесва в него: - резолюция 1280 x 800 пиксела - 4-ядрен, 1.20GHz, Cortex-A7 - слот за microSD карта, поддържа до 32GB - до 10.43 часа работа в интернет Поздрави!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.