Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

justb3

Проблем с вградено тоалетно казанче

Препоръчан отговор

Здравейте, може би има и други такива теми, но при мен проблема е малко по различен. Когато пусна водата от големия бутон, всичко е ок водата си изтича нормално, след което казанчето не спира да се пълни и започва да прелива и да изтича вода с тоалетната чиния. Отварях го, какво ли не правих, регулирах болтовете, но без ефект. Най-накрая намерих начин водата да престава да се пълни като натискам съвсем леко малкия бутон. Не мога да разбера къде точно е проблема, защото щом спира да се пълни след натискане на малкия бутон значи не би трябвало да е от уплътнението...или пък греша. Нека някой, който разбира повече ми обясни, защото ми писна да се притичвам до банята само за да спирам водата ръчно от крана или от малкия бутон...а и шума на течаща вода още повече ме вбесява :mad:

P.S. Преди няколко месеца идваха майстори и уж го бяха оправили, но след като си тръгнаха отново започна да прелива

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, може би има и други такива теми, но при мен проблема е малко по различен. Когато пусна водата от големия бутон, всичко е ок водата си изтича нормално, след което казанчето не спира да се пълни и започва да прелива и да изтича вода с тоалетната чиния. Отварях го, какво ли не правих, регулирах болтовете, но без ефект. Най-накрая намерих начин водата да престава да се пълни като натискам съвсем леко малкия бутон. Не мога да разбера къде точно е проблема, защото щом спира да се пълни след натискане на малкия бутон значи не би трябвало да е от уплътнението...или пък греша. Нека някой, който разбира повече ми обясни, защото ми писна да се притичвам до банята само за да спирам водата ръчно от крана или от малкия бутон...а и шума на течаща вода още повече ме вбесява :mad:

P.S. Преди няколко месеца идваха майстори и уж го бяха оправили, но след като си тръгнаха отново започна да прелива

Провери ли поплавъка дали се движи свободно,може да задържа някъде и затова водата прелива.Махни капака и натисни г.бутон,като започне да прелива натисни м.бутон като наблюдаваш какво се променя

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

:) Марка, модел и с кой фирмуер е това казанче ?

п.п е просто не се сдържах какво има толкова в едно тоалетно казанче. Утре ще спукаш гума ми на пътя пак ли във форуми ще се пише !!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Най-добре ще е, да спреш водата към казанчето и докато дойде някой висококвалифициран специалист по тоалетни казанчета, да пълниш кофа с вода от мивката и да я изливаш...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Майсторите по тоалетни са за първа категория труд и винаги им с"""""т на работата Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.