Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

BAZZINGA

Активация на Windows

Препоръчан отговор

Значи инсталирах Windows XP,въведох CD-Key и сега ме пита дали да активира Windows.Като натисна "No" ме връща началният екран с юзърите,като натисна "Yes" ми дава опции:Да се активира през интернет,да се активира през телефона.Нямам интернет в момента та искам да попитам как да активирам Windows-а?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Съдейки по постовете ви, предполагам сте наясно че Windows е платен продукт, и във форума не се толерира предлагането на начини за заобикаляне на защитата му.

Успех !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кея е оригинален а Windows-а който ползвам е копие на оригиналнен диск.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В такъв случай прескачаш момента с избора на начин за активация и въвеждаш CD-Key който имаш /не съм инсталирал скоро XP и не се сещам точно последователността, но мисля че такава беше/.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Както казах ако натисна "No" ме връща на екрана с юзърите и като цъкна на името пак ме пита дали за го активира.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

При нова инсталация винаги имате време да активирате продукта (3 дни).

През това време не сте го направили и пробния Ви период е изтекъл.

Ако все пак сте били настроили интернет тогава - можете да опитате активация през интернет.

Ако не сте настроили интернет досега - имате вариант да се обадите на майкрософт и да направите активация по телефона (ще се иска номер на фактура - за някои версии, както и числото, което Ви генерира самия виндовс).

Другия вариант е да инсталирате отново (с формат на с:) и да настроите интернет и да активирате веднага.

Успех.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Май се сетих как да го оправя.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Май се сетих как да го оправя.

И как?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако инсталирам Windows 7 след време мога ли пак да инсталирам WIndows XP?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,имам проблем и аз с компа.Натискам си копчето тръгва си най-нормално и до там. Не зарежда windows а се рестартира и това ако го оставя ще се рестартира цял ден.Може ли да ми помогнете?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,имам проблем и аз с компа.Натискам си копчето тръгва си най-нормално и до там. Не зарежда windows а се рестартира и това ако го оставя ще се рестартира цял ден.Може ли да ми помогнете?

Компютъра вероятно прегрява, занесете го на профилактика.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Компютъра вероятно прегрява, занесете го на профилактика.

С преинсталация ще се оправи ли?Имаше проблем с тока ,много слаб и от тогава е така.Може ли win да се е прецакал?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.