Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, предстои ми покупка на лаптоп, но все още не мога да се спра на конкретен модел. Засега се колебая между тези:

Acer Aspire V3-571g

Asus N56VZ-S3376

HP probook H5V03ES

Ще използвам лаптопа предимно за интернет, филми, често използвам и фотошоп. Ще ми се да може да се справя и с игри, дори да не са на максимални настройки, няма да играя постоянно.

На Asus и HP ми харесват алуминиевите корпуси. И изобщо някак си на тези две марки имам най-голямо доверие. Чудех се и дали ми трябва i7, или i5 си е добре за моите изисквания? 

Ако имате други, по-добри предложения, ще се радвам да ги чуя. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По добро  няма  и щом ти харесва алуминя  избери си някой от тях.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Предложенията са доста различни, според мен. Единия предлага висока резолюция, другия по-бърз диск, количеството рам се движи от 4 до 8 Gb. Комбинирай, това което търсиш и ще избереш сам...

Редактирано от pataran (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Asus-a или Acer-a. На Asus-a имаш по-добро видео и i5 стига за тези неща, за които ще го ползваш, но на този Acer екрана е доста по-добър - IPS full hd. И аз не знам какво да те съветвам.

Я виж и този Asus

Редактирано от bolgarin (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това където си го дал, е няма такова лайно. Шасито е пълен тъшак!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.