Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Pretending

Кой от тези лаптопи?

Препоръчан отговор

Здравейте, предстои ми покупка на лаптоп, но все още не мога да се спра на конкретен модел. Засега се колебая между тези:

Acer Aspire V3-571g

Asus N56VZ-S3376

HP probook H5V03ES

Ще използвам лаптопа предимно за интернет, филми, често използвам и фотошоп. Ще ми се да може да се справя и с игри, дори да не са на максимални настройки, няма да играя постоянно.

На Asus и HP ми харесват алуминиевите корпуси. И изобщо някак си на тези две марки имам най-голямо доверие. Чудех се и дали ми трябва i7, или i5 си е добре за моите изисквания? 

Ако имате други, по-добри предложения, ще се радвам да ги чуя. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По добро  няма  и щом ти харесва алуминя  избери си някой от тях.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Предложенията са доста различни, според мен. Единия предлага висока резолюция, другия по-бърз диск, количеството рам се движи от 4 до 8 Gb. Комбинирай, това което търсиш и ще избереш сам...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Асуса е най-добрия от предложените.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Asus-a или Acer-a. На Asus-a имаш по-добро видео и i5 стига за тези неща, за които ще го ползваш, но на този Acer екрана е доста по-добър - IPS full hd. И аз не знам какво да те съветвам.

Я виж и този Asus

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това където си го дал, е няма такова лайно. Шасито е пълен тъшак!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.