Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, не мога да намеря работещ линк за ъпдейт на биоса  на ABIT KN9 в момента съм с версия 11, но си сложих нов процесор  AMD ATHLON 64 X2 2100mhz 4000+, който работи нормално със версия на биоса 14. Моля помогнете ми Благодаря предварително.

Редактирано от помощ (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От сайта на производителя не работи в момента линка. Много внимавай коя версия биос слагаш на дъното, за да не го носиш на сервиз. Какво точно пише за този процесор или за дъното?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От сайта на производителя не работи в момента линка. Много внимавай коя версия биос слагаш на дъното, за да не го носиш на сервиз. Какво точно пише за този процесор или за дъното?

Пише, че процесора работи без проблемно със версия 14

а 15 няма ли да ти свърши работа :Dhttp://www.freewarefiles.com/Abit-KN9-Bios-15_program_67430.html

Нямам идея и не ми се рискува с версия за която не съм сигурен ( Благодаря за линка

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пише, че процесора работи без проблемно със версия 14

Нямам идея и не ми се рискува с версия за която не съм сигурен ( Благодаря за линка

В момента от сайта на производителя линка за сваляне на биос не работи.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В момента от сайта на производителя линка за сваляне на биос не работи.

До колкото разбрах от 2-3 години тези дъна не се произвеждат и е проблемно да се намери читав ъпдейт за биоса ..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

До колкото разбрах от 2-3 години тези дъна не се произвеждат и е проблемно да се намери читав ъпдейт за биоса ..

Щом има 14 весия на биос значи ще работи. Стига да не стане беля по време на инсталацията. То докато не пробваш няма как да разбереш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Щом има 14 весия на биос значи ще работи. Стига да не стане беля по време на инсталацията. То докато не пробваш няма как да разбереш.

Проблема е, че не мога да намеря 14-та версия, от 2 дни ровя в нета и все удрям на камък

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето линк от сайта, но не работи. Поне при мен не се стартира.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

а 15 няма ли да ти свърши работа :Dhttp://www.freewarefiles.com/Abit-KN9-Bios-15_program_67430.html

Биоса стана и всичко е ок, сега температурата на процесора е нормална с 30 градуса по малко от преди :super:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Биоса стана и всичко е ок, сега температурата на процесора е нормална с 30 градуса по малко от преди :super:

нормално е да стане :)

значи аз използвах дъна на АБИТ , докато ги правеха и съм минал през AN7, NF7, NF8, kN8 SLI още куп други , правил съм си екперименти , "шил" съм моднати биос-и и какво ли още не .... за съжаление и Абит отидоха в историят , както и Сименс престанаха да правят телефони - в момента МЕ75 държи по добре отколкото куп други разни смарт-тъпотии :) .

Повелавм ти успех в овладяването на тънкостите на тая необятна наука :)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.