Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×

Препоръчан отговор

Здравейте! Интересно ми е какво мислите за моята идея за фентъзи роман. Ще ви пусна резюмето й:

Гората на безчестието
По времето, когато хората в двайсетте земи пируват, радват се и се смеят, сестрата на първият рицар, Дрейк, е убита от незнаен звяр. Всички хора са наплашени до смърт от убийствата последвали първото. 
Дали Дрейк ще успее да разкрие мистерията за звяра или той ще продължи да причинява смъртта на жителите?
Това може да откриете в тази книга.

Вече съм го започнал и просто ми е интересно какво мислите за идеята. Публикувано изображение

Редактирано от Тор (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На мен ми се струва интересно като идея въпреки, че не чета книги, но е чудесна идея за филм от друга гледна точка.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дааа не е зле, но тъй като нямам милиони долари или в нашият случай левове няма как да създам филм. На мен просто ми трябват мнения. Пък и аз не пиша за пари. Това е доста трудно в България. Пиша си за удоволствие. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дааа не е зле, но тъй като нямам милиони долари или в нашият случай левове няма как да създам филм. На мен просто ми трябват мнения. Пък и аз не пиша за пари. Това е доста трудно в България. Пиша си за удоволствие. :)

Похвално е, че имаш интерес и винаги има смисъл от подобни занимания, ако не комерсиален то поне си движиш сивото вещество с нещо полезно, вместо да киснеш във фейсбук и да споделяш недоклатени картинки... Така, че пиши, а ако си достатъчно добър и имаш талант то пари за комерсиализирането на продукцията ти не са нужни, просто са нужни малко връзки. Парите необхдими нещо твое да види "бял свят", могат да дойдат от издатели или продуценти, което е напълно достатъчно за теб :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може да се каже. Темата я имам, но трябва да премисля сюжета, защото накрая има вероятност като стигна до страница 10 всичко да остане прецакано. Повярвайте имал съм много такива случаи.  След около седмица- две би трябвало да съм завършил планирането и да съм се прехвърлил на писането. ;)

ПП: Тъй като аз не пиша за пари мисля да публикувам книгата на глави в ето този сайт >>> http://www.citadelata.com/forum/.

Редактирано от epicwolfdeath (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А кой е най-активният свят в Англия? Някой знае ли? >> Опа извинете. Това е от друга тема.

Редактирано от epicwolfdeath (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.