Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте. С win 8 съм и близо месец нямах никакви проблеми. От няколко дена обаче Windows Defender-a  ми алармира и след като нали изчистя този файл ми иска рестарт на системата. Искам  да кажа , че и преди ми е изисквала разни неща и съм ги правил  , след което повече не ме е питала за тях. Мисълта ми е , че едва ли аз не правя нещо както трябва. След рестар на системата уж се маха и след 10-тина минури пак ми излиза да отстраня същото. Какво е нужно да направя , за да отстраня проблема , без да махам отметка и да не ме алармира за това. Искам да разбера за какво е това файлче. Пробвах да го отворя , но не става. Снимка 

post-340623-0-39986900-1377692762_thumb.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте. С win 8 съм и близо месец нямах никакви проблеми. От няколко дена обаче Windows Defender-a  ми алармира и след като нали изчистя този файл ми иска рестарт на системата. Искам  да кажа , че и преди ми е изисквала разни неща и съм ги правил  , след което повече не ме е питала за тях. Мисълта ми е , че едва ли аз не правя нещо както трябва. След рестар на системата уж се маха и след 10-тина минури пак ми излиза да отстраня същото. Какво е нужно да направя , за да отстраня проблема , без да махам отметка и да не ме алармира за това. Искам да разбера за какво е това файлче. Пробвах да го отворя , но не става. Снимка 

Изключи това жалко подобие на програма и си сложи читав антивирус.Изтегли и направи сканиране с това.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Изключи това жалко подобие на програма и си сложи читав антивирус.Изтегли и направи сканиране с това.

Като гледам , ще трябва да се използва Про версия. Тази удачна ли е ако се опитам да я кракна ? http://zamunda.se/details.php?id=355109&comments=1#startcomments

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като гледам , ще трябва да се използва Про версия. Тази удачна ли е ако се опитам да я кракна ? http://zamunda.se/details.php?id=355109&comments=1#startcomments

Нe ти трябва про версия и в никакъв случай не използвай кракнат антивирус.Изтегли пробна версия от линка, обнови и направи сканиране.Относно антивирусите, аз лично ще ти подаря лиценз за Bitdefender Internet Security ;)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не е нужно, той каза само да се сканира. PRO версията има и защитен модул който служи като антивирусния, но никога не използвайте MalwareBytes (PRO) като самостоятелна антивирусна. 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.