Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Извинявам се, че пускам втора тема но имам доста въпроси и не искам да обърквам старата тема. Да започна отначало.

1. Имам една карта на името на майка ми "Виза" която е издадена тази година. Така и не успях да я регистрирам в пейпал. Направих си акаунт там, всичко супер, докато не дойде момента за вкарването на картата. Изписа ми, че картата е блокирана и да се свържа с банката. Ходих до банката, попитаха в София и ми съобщиха, че всичко с картата е наред. Така и така не можах да ги свържа, ако можете да ми помогнете ще съм много радостен. Грешката беше друга, сега като пробвам излиза това - We're sorry, but that credit card can't be linked to additional PayPal accounts. Please link a different credit card.

Не е добавяна в други акаунти, само в този. Ако има начин да се оправи моля да ми помогнете.

2. Другият проблем е с картата на баща ми, той преди я е ползвал, свързана е с пейпал плащал е от други сайтове и сега като вкарахме парите вътре в пейпал не излизат никакви пари, в сайта на банката като се влезе в акаунта се вижда налична сума. Участвах в един търг и спечелих, тръгнах да плащам и ми излезе грешка на последната стъпка ето тази по-долу.

Ако има как да се оправи една от двете карти кажете, ако не да отиваме в друга банка ( и двете карти са от Уникредит ) Ако не отиваме в друга банка, вадим друга карта нов имейл, нов ибей и така...

post-308390-0-03542900-1377694522_thumb.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Извинявам се, че пускам втора тема но имам доста въпроси и не искам да обърквам старата тема. Да започна отначало.

1. Имам една карта на името на майка ми "Виза" която е издадена тази година. Така и не успях да я регистрирам в пейпал. Направих си акаунт там, всичко супер, докато не дойде момента за вкарването на картата. Изписа ми, че картата е блокирана и да се свържа с банката. Ходих до банката, попитаха в София и ми съобщиха, че всичко с картата е наред. Така и така не можах да ги свържа, ако можете да ми помогнете ще съм много радостен. Грешката беше друга, сега като пробвам излиза това - We're sorry, but that credit card can't be linked to additional PayPal accounts. Please link a different credit card.

Не е добавяна в други акаунти, само в този. Ако има начин да се оправи моля да ми помогнете.

2. Другият проблем е с картата на баща ми, той преди я е ползвал, свързана е с пейпал плащал е от други сайтове и сега като вкарахме парите вътре в пейпал не излизат никакви пари, в сайта на банката като се влезе в акаунта се вижда налична сума. Участвах в един търг и спечелих, тръгнах да плащам и ми излезе грешка на последната стъпка ето тази по-долу.

Ако има как да се оправи една от двете карти кажете, ако не да отиваме в друга банка ( и двете карти са от Уникредит ) Ако не отиваме в друга банка, вадим друга карта нов имейл, нов ибей и така...

Като регистрираш карта в PayPal трябва да имаш минимална сума в нея 1,5 евро.Която сума пейпал я дърпат, и от извлечението на банката ти,или  ако получаваш смс от нея,трябва да вземеш 4 цифрения код с който като си влезеш в пейпал акаунта да довършиш верификацията на картата.След това ти връщат 1,5 евро в акаунта,и си готов.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това ми е ясно, но като регистрирам на майка ми, ми излиза че не мога да добавям допълнителни акаунти към тази карта

А Другата карта е все още неверифицирана, но това не и пречи да праща пари, просто има ограничение от 2,500$ годишно

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не ми стана ясно защо трябва да вкарваш парите в Paypal. Ползвам услугите им повече от 6 години и винаги при плащане ми изписва дължимата сума, цъкам я и системата си дърпа колкото иска и после получавам email за дължимата сума в лева и валутата, която е платена.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не искам да ги вкарам вътре. И на мен ми излиза дължима сума в ибей, натискам пита ме за адреси и последните 4 цифри на картата съвпадат ли, и като дам да платя ми излиза тази грешка.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.