Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

ChrisJobs

Помощ за пейпал

Препоръчан отговор

Извинявам се, че пускам втора тема но имам доста въпроси и не искам да обърквам старата тема. Да започна отначало.

1. Имам една карта на името на майка ми "Виза" която е издадена тази година. Така и не успях да я регистрирам в пейпал. Направих си акаунт там, всичко супер, докато не дойде момента за вкарването на картата. Изписа ми, че картата е блокирана и да се свържа с банката. Ходих до банката, попитаха в София и ми съобщиха, че всичко с картата е наред. Така и така не можах да ги свържа, ако можете да ми помогнете ще съм много радостен. Грешката беше друга, сега като пробвам излиза това - We're sorry, but that credit card can't be linked to additional PayPal accounts. Please link a different credit card.

Не е добавяна в други акаунти, само в този. Ако има начин да се оправи моля да ми помогнете.

2. Другият проблем е с картата на баща ми, той преди я е ползвал, свързана е с пейпал плащал е от други сайтове и сега като вкарахме парите вътре в пейпал не излизат никакви пари, в сайта на банката като се влезе в акаунта се вижда налична сума. Участвах в един търг и спечелих, тръгнах да плащам и ми излезе грешка на последната стъпка ето тази по-долу.

Ако има как да се оправи една от двете карти кажете, ако не да отиваме в друга банка ( и двете карти са от Уникредит ) Ако не отиваме в друга банка, вадим друга карта нов имейл, нов ибей и така...

post-308390-0-03542900-1377694522_thumb.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Извинявам се, че пускам втора тема но имам доста въпроси и не искам да обърквам старата тема. Да започна отначало.

1. Имам една карта на името на майка ми "Виза" която е издадена тази година. Така и не успях да я регистрирам в пейпал. Направих си акаунт там, всичко супер, докато не дойде момента за вкарването на картата. Изписа ми, че картата е блокирана и да се свържа с банката. Ходих до банката, попитаха в София и ми съобщиха, че всичко с картата е наред. Така и така не можах да ги свържа, ако можете да ми помогнете ще съм много радостен. Грешката беше друга, сега като пробвам излиза това - We're sorry, but that credit card can't be linked to additional PayPal accounts. Please link a different credit card.

Не е добавяна в други акаунти, само в този. Ако има начин да се оправи моля да ми помогнете.

2. Другият проблем е с картата на баща ми, той преди я е ползвал, свързана е с пейпал плащал е от други сайтове и сега като вкарахме парите вътре в пейпал не излизат никакви пари, в сайта на банката като се влезе в акаунта се вижда налична сума. Участвах в един търг и спечелих, тръгнах да плащам и ми излезе грешка на последната стъпка ето тази по-долу.

Ако има как да се оправи една от двете карти кажете, ако не да отиваме в друга банка ( и двете карти са от Уникредит ) Ако не отиваме в друга банка, вадим друга карта нов имейл, нов ибей и така...

Като регистрираш карта в PayPal трябва да имаш минимална сума в нея 1,5 евро.Която сума пейпал я дърпат, и от извлечението на банката ти,или  ако получаваш смс от нея,трябва да вземеш 4 цифрения код с който като си влезеш в пейпал акаунта да довършиш верификацията на картата.След това ти връщат 1,5 евро в акаунта,и си готов.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това ми е ясно, но като регистрирам на майка ми, ми излиза че не мога да добавям допълнителни акаунти към тази карта

А Другата карта е все още неверифицирана, но това не и пречи да праща пари, просто има ограничение от 2,500$ годишно

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не ми стана ясно защо трябва да вкарваш парите в Paypal. Ползвам услугите им повече от 6 години и винаги при плащане ми изписва дължимата сума, цъкам я и системата си дърпа колкото иска и после получавам email за дължимата сума в лева и валутата, която е платена.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не искам да ги вкарам вътре. И на мен ми излиза дължима сума в ибей, натискам пита ме за адреси и последните 4 цифри на картата съвпадат ли, и като дам да платя ми излиза тази грешка.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.