Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Zippaks

Незнаен лаг на мултиплеър на battlefield 3

Препоръчан отговор

От 2 дена имам купена тази игра. Принципно превъртях кампанията на високи графични настройки без лаг и нищо нередно, но дойде време за мултито. Та почвам да играя и някакво временно засичане на присекулки почва да ме мотае и е направо ужасно. Дали на най високите графични настройки или най ниските лагът е един и същ. Преди да ми отговорите да ви кажа нета ми не е слаб и това са ми системните(NVIDIA -GT 440 -1 GB , Intel pentium E5800 dual-core 3,6 x 2 , ram 4 GB , Windows 7 Ultimate.) Само искам да ви кажа че съм с последните драйвъри за NVIDIA. Моля ви се помогнете.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По какво съдите,че нета ви не е слаб?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По какво съдите,че нета ви не е слаб?

Ми не е точно слаб ами не е от слабите де поне така мисля ето вижте само http://www.speedtest.net/my-result/2931056013

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не мисля,че е от интернета.Има разлика между кампанията и мултиплейя.Пробвай да намалиш графиките.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако забележите,в графата за пинг имате 11мс. Това е много.Нещо не е добре с връзките ви.

Но за по-сигурно,тествайте с Command Prompt ,намира се в системните инструменти.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Порта на сървъра в който играете отворен ли е в Firewall-а и рутера, ако имате такъв?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Порта на сървъра в който играете отворен ли е в Firewall-а и рутера, ако имате такъв?

Не  на оптичен интернет съм + това играем в най различни сървари.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не е трябвало да взимаш този боклук бф3.Купих я когато излезе, и от тогава все някакви проблеми.Пс-то забиваше защото реалтек аудио чипа не се "разбираше"  с това недоразумение, гличове, бъгове, а лаг и дисконект е нещо нормално.Ако не вярваш виж колко оплаквания има в форума към играта.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не е трябвало да взимаш този боклук бф3.Купих я когато излезе, и от тогава все някакви проблеми.Пс-то забиваше защото реалтек аудио чипа не се "разбираше"  с това недоразумение, гличове, бъгове, а лаг и дисконект е нещо нормално.Ако не вярваш виж колко оплаквания има в форума към играта.

Знам но беше в комплект с още 6 яки игри и то само за 5 долара .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Колега рамта Ви недостига при мен е така  с мултиплеара играя на ултра понеже монитора ми е малак 1024х768 но понякога за 2-3 сек фрейм дропва супер яко и се оправя, ако погледнете използването на рам-та ще видите ,че стига на 95%+.

Сингъла при мене също го минах на ултра и никъв лаг

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.