Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

drago321

Проблем с скоростта на сваляне в uTorrent

Препоръчан отговор

Добър вечер. Имам проблем със скоростта при сваляне. Максимум 1 МБ/с, като лаптоп през същата wifi мрежа сваля същият торент с по 5-6 МБ/с. Компютъра ми е свързан с кабел от рутера. Ръчках по настройките в uTorrent-а, четох гайдове и севъзможни статии, скоростта си остава супер бавна. Интернет доставчика ми е Blizoo, ако има някакво значение.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз съм на Blizoo и свалям с по 5-6 МБ/с. Може да е от настройките на торент програмата. Пробвай да я деинсталираш и пак да я инсталираш. Маже да е от LAN картата. Пробвай да преинсталираш драйверите и. Поздрави!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвах вече. Само да отбележа че през същия кабел по-рано през деня, на вече стария ми компютър, нямах абсолютно никакви проблеми отностно сваляне. И аз с по 5-6МБ/с.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

при уторент, ако торента ти е голям, заради дисковият кеш, отначало ще ти се "претоварва диска", изчакай го няколко минути и от там насетне ще си тръгне на макс скорост. Пробвай и с друг торент клиент, провери си самият интернет чрез някакъв тестер като например speedtest

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Виж си настройките на мрежовата карта - да не се е вързала на 10 мегабита - дай на ауто .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Днес като станах скоростта си беше нормална. Ако прави пак мизерии ще пиша отново. Лек ден!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.