Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×
balki65

Може ли човек с пасаван да се върне

Препоръчан отговор

Историята е,дъяеря ми живее в Англия с мъжа си,преди четири месеца им се роди син,за да дойдат в БГ му изкараха временен

паспорт,който е за една година.Сега в БГ трябва да му направят акт за раждане и червен паспорт.Акта за раждане ще бъде готов на 04.09 ,след това трябва да подадът документи за червен паспорт,обаче билетите им за връщане са на 07.09.Зет ми е попитал в МВР и от там са му казали, че могат да се върнат в обратно с пасавана,но доколкото знам той служи само човек да се върне , от дадена страна до БГ.  Дали е възможно да се върнат с пасавана

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не знам,

ама то хлапето няма ли издадени английски документи позволяващи му да пребивава в Англия за постоянно ( или поне за срока на документите на родителите му ) ?

То е най-добре да станат и англичани като са там, че не си е работа с тия разправии с българските докумети. Да ти е кеф да се ядосваш по българските посолства като искаш да си вадиш от там лична карта, мотане мотане докато свят ти се завие.

А иначе пасавана, на френски се казва " пропуснете да премине ", та може и да е вярно че могат да влязат обратно в Англия с него, ама там трябва да има някакви документи, щото иначе ония ще го екпулсират детето, да се чудят после какво да правят родителите му.

п.п.

Моето хлапе няма български документи, та да ни е мирна главата и да не сме зависими от българските неуредици. Че току виж се сетят да върнат казармата в бг след години и почнат да го викат да ходи войник там, ха ха ха ...

А в Англия нямаше казарма още в 1986г., то и преди не е имало, ама не знам от кога е.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не знам,

ама то хлапето няма ли издадени английски документи позволяващи му да пребивава в Англия за постоянно ( или поне за срока на документите на родителите му ) ?

То е най-добре да станат и англичани като са там, че не си е работа с тия разправии с българските докумети. Да ти е кеф да се ядосваш по българските посолства като искаш да си вадиш от там лична карта, мотане мотане докато свят ти се завие.

А иначе пасавана, на френски се казва " пропуснете да премине ", та може и да е вярно че могат да влязат обратно в Англия с него, ама там трябва да има някакви документи, щото иначе ония ще го екпулсират детето, да се чудят после какво да правят родителите му.

п.п.

Моето хлапе няма български документи, та да ни е мирна главата и да не сме зависими от българските неуредици. Че току виж се сетят да върнат казармата в бг след години и почнат да го викат да ходи войник там, ха ха ха ...

А в Англия нямаше казарма още в 1986г., то и преди не е имало, ама не знам от кога е.

Те само да могат да се върнат,ще му изкарат Английки паспорт, деца до 6 мес. можело да се върнат с пасавана.Имат Англикия акт за раждане,но тук нещата взеха да се нареждат, в понеделник ще е готов Акта за раждане ,и ще подадът документи за червен паспорт,може да успеят до края на седмицата да вземат документите

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Направо да не повярваш.За лапето ми отне 8 месеца и куп разправий за да се оправят документите.Поздравявам те че си попаднал на някой кадърен бюрократ.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Направо да не повярваш.За лапето ми отне 8 месеца и куп разправий за да се оправят документите.Поздравявам те че си попаднал на някой кадърен бюрократ.

Може би проявяват малко съчуствие,миналата година имах същия проблем с другата ми дъщеря ,който също бе решен успешно.Да се надявам и сега да няма проблеми

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.