Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Имам следния проблем с моя компютър:

Когато се опитам да инсталирам дадена програма ми изписва че Windows Installer Service could not be accessed.Когато отида в Administrative Tools --- Services не мога да открия услугата Windows Installer за да я стартирам.Пет пъти гледах списъка и не открих Windows Installer.Въпроса ми е как да намеря тази услуга за да я стартирам и инсталирам нови програми.Не знам може би аз не правя нещо както трябва но така и не намирам тази услуга.Благодаря Ви за помоща !!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Когато се опитам да инсталирам дадена програма ми изписва че Windows Installer Service could not be accessed.Когато отида в Administrative Tools --- Services не мога да открия услугата Windows Installer за да я стартирам.Пет пъти гледах списъка и не открих Windows Installer.Въпроса ми е как да намеря тази услуга за да я стартирам и инсталирам нови програми.Не знам може би аз не правя нещо както трябва но така и не намирам тази услуга.Благодаря Ви за помоща !!!

Изтеглете последната версия на този софтуер от сайта на Майкрософт и го инсталирайте

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Виж това дали може да ти помогне

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Windows Instaler се регистрира още по време на инсталирането на Windows.

Ако след това не работи, може да пробвате повторна регистрация,

Само че за да дам точни съвети, трябва да знам със каква ОС си.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Windows Instaler се регистрира още по време на инсталирането на Windows.

Ако след това не работи, може да пробвате повторна регистрация,

Само че за да дам точни съвети, трябва да знам със каква ОС си.

Windows XP SP3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Windows XP SP3

Незнайно как съм писал във тази тема, без да погледна че колегата над мен че е дал изчерпателен отговор.

Ти въобще пробва ли нещо от това, което ти е писал.

Или ти е сложно и искаш по лесен начин.

Ето нещо лесно, но няма гаранция дали ще помогне.

Изтегли си Dial-a-Fix и го разархивирай. Стартирай като кликнеш върху Dial-a-Fix.exe.

На страницата която ще ти се отвори  Сложи всички отметки на раздела MSI. И натисни бутона GO.

Изчакай да завърши и след това натисни Flush SoftwareDistribution.

След като завърши рестартирай компа.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.