Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте искам да купя телевизор за хола, 32" LED телевизор който исках да поддържа Smart TV, но съм чувал както и съм и чел по форумите, че не поддържат Flash Player и става не функционална в България само за Youtube. И ми дойде идеята за Smart TV Box да го комбинирам с някой Лед телевизор, ама като не съм се занимавал до сега с такава технология и не знам какво представлява дали е добър избор или пък не е :) И искам да се консултирам тука с хора които са се борили с тия проблеми и знаят кое какво представлява :) И да дойдем на това както искам аз :) Лед телевизор 32" на които да могат да се свържат 2 обикновени приемника, Марка която е по-издръжлива на стареене и разваляне, 720p като резолюция, хубава картина и общо взето това е маи, другите екстри не ми трябват май все пак ще свържа и Smart TV Box. И наяква цена да кажа горе долу около до 600 лева . До тука беше за телевизора :) Сега да попитам и за Smart TV Box, мисля че са с Андроид операционна система. И мисля да го закупя от Ebay.com, но голям избор има, не знам кое какви способности има. Едните са с 2- ядрени като малки приемници с дистанционни ( http://bit.ly/17AkBB0 ) пък има някои други 4- ядрени пак на същите пари но нямат дистанционно в комплекта и са като флашки каква е разликата ( http://bit.ly/18vox13 ). Случайно попаднах и на 1 по-бюджетен ( http://bit.ly/17wQSoC ) Как се управляват, някои са с дистанционни в комплекта, а други без, дали могат да се управляват с безжична мишка за компютър? На мене ми трябва Смарт Тв Бокс с Флаш Плайер с който да мога да гледам онлайн филм в интернет с до 720p  може и онлайн Тв програми. Безжична интернет връзка, рутера ми е на долния етаж има 1 странична стена и 1 междуетажна стена, с телефон без проблем се свързвам към рутера :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За Андроид ТВ бокс, мога да препоръчам MiniX NEO X5.

Използвам го от 6 месеца, основно за гледане на филми безжично (през домашната мрежа и съм доволен).

Единствения недостатък , е че не поддържа хардуерно ускорение  (през мрежа), или по точно плеъра с който го ползвам не поддържа: MX player.

Но автора да има предвид ,че ако пуска основно HD филми през wi-fi (домашната мрежа), не е удачен вариант. Трябва да е включен през LAN, за да няма накъсване, спиране на картината и т.н.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

...Но автора да има предвид ,че ако пуска основно HD филми през wi-fi (домашната мрежа), не е удачен вариант. Трябва да е включен през LAN, за да няма накъсване, спиране на картината и т.н....

Тук си почти прав ,но и с LAN и с DLNA сървър ко ще ,пак ще има проблеми,особенно с 1080p филми а със субтитрите (DLNA сървър си бях ,,изградил,,колкото за проба и се отказах от него!) Най -добрия вариант за мен си одтава PC>HDMI>TV другото е компромис с качеството и доста ядове!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Последното е доста интересно (заради TV тунера).

BSPlayer поддържа хардуерно ускорение за мрежата, но не мисля, че това е голям плюс...

Новите версии Android не поддържат флаш официално, но може да се сложи допълнително.

С безжична мишка ще го управляваш без проблем, а може и през телефона, примерно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Последното е доста интересно (заради TV тунера).

BSPlayer поддържа хардуерно ускорение за мрежата, но не мисля, че това е голям плюс...

Новите версии Android не поддържат флаш официално, но може да се сложи допълнително.

С безжична мишка ще го управляваш без проблем, а може и през телефона, примерно.

Телефонът ми е с Windows phone 7.8 няма да стане номера с телефона :) Допълнително какво ще рече трябва да се свърже към компютър и да се краква ли нещо или как :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Телефонът ми е с Windows phone 7.8 няма да стане номера с телефона :) Допълнително какво ще рече трябва да се свърже към компютър и да се краква ли нещо или как :)

не, просто трябва да имаш apk файла. Мисълта ми е, че не можеш да го качиш през Google Play.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

не, просто трябва да имаш apk файла. Мисълта ми е, че не можеш да го качиш през Google Play.

То свързването същото като при телефоните ли става ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

• Добави ново...