Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×

Препоръчан отговор

Здравейте ! Купих си китайско usb dvb-t stick (MPEG 4)  от мой познат катоми каза че на доста хора е поръчвал такъв и е нямало оплаквания от него. След акто иснталирам дравъйрите от диска идващ с тв тунера и слова устройството в usb-то и отворя програмата изписва "not found video picture device" пробвах какво ли не от Device managera  виждам че се разпознава устройството в "sound video and game cotrollers" обаче ми показва че няма дравъйри намерени за него . Има ли някакъв начин да го подкарам чрез Виндовс Медиа центре ? Ако някой има опит с такова нешо и пробелми моля да сподели опит и да ми каже как да реша проблема си . Ето и снимка на тунера

post-325983-0-82314900-1378057761_thumb.

post-325983-0-64026300-1378057768_thumb.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте ! Купих си китайско usb dvb-t stick (MPEG 4)  от мой познат катоми каза че на доста хора е поръчвал такъв и е нямало оплаквания от него. След акто иснталирам дравъйрите от диска идващ с тв тунера и слова устройството в usb-то и отворя програмата изписва "not found video picture device" пробвах какво ли не от Device managera  виждам че се разпознава устройството в "sound video and game cotrollers" обаче ми показва че няма дравъйри намерени за него . Има ли някакъв начин да го подкарам чрез Виндовс Медиа центре ? Ако някой има опит с такова нешо и пробелми моля да сподели опит и да ми каже как да реша проблема си . Ето и снимка на тунера

Погледни тази тема, дано ти помогне http://www.kaldata.com/forums/topic/192059-%D0%BA%D0%B0%D0%BA-%D0%B4%D0%B0-%D0%BD%D0%B0%D0%BC%D0%B5%D1%80%D0%B8%D0%BC-%D0%B4%D1%80%D0%B0%D0%B9%D0%B2%D0%B5%D1%80-%D0%B7%D0%B0-%D0%BD%D0%B5%D1%80%D0%B0%D0%B7%D0%BF%D0%BE%D0%B7%D0%BD%D0%B0%D1%82%D0%BE-%D1%83%D1%81%D1%82%D1%80%D0%BE%D0%B9%D1%81/

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря но ... няма успех устройството се разпознава в диспечера на устройствата проблема е ,че като стартирам програмта тя не го разпознава .... иначе ето какво излиза в диспечера на устройствата ако можете да препоръчате някакъв софтуер или да кажете как става с уиндовс меиа център да подкарам тунера ...

post-325983-0-81737800-1378062752_thumb.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

как реших проблема - оказаа се ,че дравърите в диска от китайците са ... абсолютно безполезни, защото са ... грешни и не за тунера . За други да не си блъскат главата - с прогррамата DriverScanner (има я в замунда) търси и намира кои устройхства имат стари или нямат дравъри и ги намира и инсталира е тя намери дравърите за този dvb-t тунер и след което подкарах тунера  с WIdnows Media Centre много лесно и бързо (сканирането трае около 10 минути) . Има и друг наичн с друга програма но тя е платена и ако намерите серин номер може и с нея (макар ,че намен ми се стори доста тромава и не их я препоръчал) казв асе BlazeHDTV player . Е това решението на проблема

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.