Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

CD-то ми е свързано и системата ми го разпознава. Като сложа диск се чува, че се върти, но не ми зарежда нищо. Дисковете са работещи на друго устройство, но на лаптопа или не тръгват, а ако зареди ми изписва че е празен. Някаква идея ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Почисти лещата, ако не - Sorry баце, нова слимка, сиреч ново слим устройство ти трябва. Няма много какво да им се ремонтира на тия устройства. И все пак, ако имаш Daemon Tools - разкарай го. Пробвай да заредиш диск с Windows, да видиш дали ще тръгне.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Предлагам да се направи една важна тема от сорта

Записвачките , флашките че дори и твърдите дискове вече са консуматив :) Няма да се чудите защо аджеба след изтичане на гаранцията устройството не работи .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма да се чудите защо аджеба след изтичане на гаранцията устройството не работи .

Не е винаги задължително да става въпрос за непоправим дефект. Грешна хардуерна/софтуерна конфигурация също може да създава проблеми.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.