Премини към съдържанието
Aydin Mehmed

Удароустойчив скрийн протектор за Samsung Galaxy S3. Мнения?

Препоръчан отговор

Здравейте! В един онлайн магазин намерих това http://goo.gl/Aq4Z6X Удароустойчив скрийн протектор за Samsung Galaxy S3. Въпросът ми е  дали някой е използвал от тия протектори и дали наистина предпазва стъклото на телефона от счупване? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Офф:

От човешката глупост, нищо не предпазва! Скрийнпротекторите освен, че пазят самото скъкло от мръсотия и надраскване (захабяване), също така при неволно изпускване с дисплея към земята, от пръсване, НО това не означава, че ще бъде изправно. Това, което уж се води "удароустойчиво" може би, казвам може би е направено от по-качествени материяли и слоят е по-дебел от нормалните, което може да гарантирана малко по-добра защита от надраскване от колкото обикновените, НО не и чудеса.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И само за 15 лева?! Ако има такъв предпазващ протектор ще струва най-малко от 200 до 300 лева.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте , не знам къде точно трябва да пиша по моя проблем , искрено се надявам някой да може да отговори на запитването ми. Не знам все още дали телефонът ми Самсунг Г тС3) има някакъв проблем , но звукът на слушалката ми се усилва всеки път когато телефонът се свърже към интернет мрежа и трябва да го намалявам всеки път от страничните копчета , което е ужасно досадно и неприятно и не знам как да се справя с този проблем ? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвай с пълен ресет следкато си запазиш всички данни предварително и ако не стане и след това опитай в сервиз.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Dimitur Dimitrow
      Здравейте на всички! От около месец се чудя дали да си взема някой премиум телефон на изплащане от Теленор. Проблемът е че - 
      1. Загледал съм се на Huawei P20, Samsung Galaxy S8 или S8+, LG G7 ThinQ или по-бюджетния Galaxy A6+. Изглежда че не просто мога да избера измежду тях.
      2. Никога не съм си взимал телефон на изплащане от Теленор, въпреки че имам доста скъп план.
      По принцип камерата (възможно и да е двойна), бързият процесор и големината (поне 5.5 инча) са ми най-важни...
      Ще бъда изключително благодарен, ако някой може да помогне с този труден избор.
    • от Goodlike
      Здравейте колеги имам един по странен въпрос.
      Дали някой има информация за s8 lite кога ще излиза в България,цена и такива неща.
      Питам защото следя телефона от преди да излезе официално и от 2 месеца на сам не мога да намеря нова информация за него. Моля ако някой нещо разбера или види в интернет да сподели. Благодаря предварително , лек и успешен ден на всички !
    • от andrei2250
      Здравейте, днес ми преинсталираха лаптопа слагайки ми windows 10 Pro N, всичко върви супер с изключение на това, че не мога да прехвърлям файлове чрез usb в телефона и от телефона, абе въобще нищо, само се зарежда,  някакви драйвери иска. Надявам се някой да може да ми помогне.
      Поздрави!

забравих да спомена - телефона ми е galaxy a3 2017 
    • от Nicole V.
      Здравейте, от скоро имам един проблем..Вече ползвам телефона (samsung j7 2017) от половин година и наскоро изведнъж се появи следния проблем. Като си пусна например песен, първите секунди си се чува както трябва, но после изведнъж рязко се намалява сам без да го пипам, а е усилен до край и няма как да го усилиш още..така е със всичко звънене, аларми..И нямам дори идея защо е така, не съм теглила приложения и не съм си пипала настройките, някой да знае как да се справя, че нещо май не му се свири? 
    • от Ghost_Rider
      Здравейте от два дни телефона ми дава различни проблеми и за това не мога да го хвана какъв е. Предната вечер бях го включила да се зарежда и късно през нощта започна да святка екрана и да издава звука който като включиш зарядно и веднага да го изключиш и това е постоянно. Снощи едвам го заредих какво ли опитвах и днес сутринта като го изключих от зарядното нямаше и кабел влючен в него започна го прави и пише включено usb и изключено usb опитах и както беше на 100 процента батерията стана на 85 и започна да пада със всяка секунда. В един момент спря на 60 процента и изведнъж спря да го прави и стана пак на 100 процента (пак казвам не е включен в зарядно или usb). Стоя около 2 часа и половина на 100 процента при положение че го използвах. Вече от няма накъде трябваше да опитам нещо за да не вземе да гръмне в ръцете ми и направих калибровка на батерията и не знам от това или не започна да спада батерията. Моля ако някой е имал подобно нещо да сподели какъв вид проблем може да е или какво е трябва да се направи.(Преинсталирах телефона преди месец, но не ми е давал проблеми до сега. До сега не съм го рутвала (на две години е)).  Благодаря  
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.