Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Aydin Mehmed

Удароустойчив скрийн протектор за Samsung Galaxy S3. Мнения?

Препоръчан отговор

Здравейте! В един онлайн магазин намерих това http://goo.gl/Aq4Z6X Удароустойчив скрийн протектор за Samsung Galaxy S3. Въпросът ми е  дали някой е използвал от тия протектори и дали наистина предпазва стъклото на телефона от счупване? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Офф:

От човешката глупост, нищо не предпазва! Скрийнпротекторите освен, че пазят самото скъкло от мръсотия и надраскване (захабяване), също така при неволно изпускване с дисплея към земята, от пръсване, НО това не означава, че ще бъде изправно. Това, което уж се води "удароустойчиво" може би, казвам може би е направено от по-качествени материяли и слоят е по-дебел от нормалните, което може да гарантирана малко по-добра защита от надраскване от колкото обикновените, НО не и чудеса.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Глупости. Нищо не предпазва ... Само така говорят ..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И само за 15 лева?! Ако има такъв предпазващ протектор ще струва най-малко от 200 до 300 лева.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте , не знам къде точно трябва да пиша по моя проблем , искрено се надявам някой да може да отговори на запитването ми. Не знам все още дали телефонът ми Самсунг Г тС3) има някакъв проблем , но звукът на слушалката ми се усилва всеки път когато телефонът се свърже към интернет мрежа и трябва да го намалявам всеки път от страничните копчета , което е ужасно досадно и неприятно и не знам как да се справя с този проблем ? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвай с пълен ресет следкато си запазиш всички данни предварително и ако не стане и след това опитай в сервиз.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от leonsanchesss
      Здравейте колеги след 4-5 годишна употреба на samsung galaxy s5 дойде време да се сбогувам със него . Въпросът ми е кой от двата посочени бихте избрали и какви са вашите мотиви.Главните цели за които ще се използват са заснемане на снимки и социални мрежи. Други въпроси които ме вълнуват са дали ще ми е достатъчна памет от 64gb и лесно ли ще се адаптирам към iOS ако съответно избера iphone 8.
    • от Goodlike
      Здравейте колеги имам въпрос относно samsung iconx 2018.
      Някой ползвал ли ги е, пробвал ли го е и какво мнение бихте сподели за тях според цената която имат.
      Интересуваме според вас дали си заслужават според парите които струват и цената оправдава ли качество на звука и издръжливостта която трябва да имат.
      Много ви благодаря предварително за мнения и помощта която бихте дали специално за този модел.
      Благодаря предварително лек и успешен ден на всички.
    • от Dimitur Dimitrow
      Здравейте на всички! От около месец се чудя дали да си взема някой премиум телефон на изплащане от Теленор. Проблемът е че - 
      1. Загледал съм се на Huawei P20, Samsung Galaxy S8 или S8+, LG G7 ThinQ или по-бюджетния Galaxy A6+. Изглежда че не просто мога да избера измежду тях.
      2. Никога не съм си взимал телефон на изплащане от Теленор, въпреки че имам доста скъп план.
      По принцип камерата (възможно и да е двойна), бързият процесор и големината (поне 5.5 инча) са ми най-важни...
      Ще бъда изключително благодарен, ако някой може да помогне с този труден избор.
    • от Goodlike
      Здравейте колеги имам един по странен въпрос.
      Дали някой има информация за s8 lite кога ще излиза в България,цена и такива неща.
      Питам защото следя телефона от преди да излезе официално и от 2 месеца на сам не мога да намеря нова информация за него. Моля ако някой нещо разбера или види в интернет да сподели. Благодаря предварително , лек и успешен ден на всички !
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.