Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

epicwolfdeath

домашни протектори за Yu Gi Oh карти

Препоръчан отговор

Здравейте! Знам, че темата може да не е за тук ама все пак това е раздел игри , а Yu Gi Oh e игра. Може ли някой да ми каже как се правят домашни протектори. Благодаря предварително.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте! Знам, че темата може да не е за тук ама все пак това е раздел игри , а Yu Gi Oh e игра. Може ли някой да ми каже как се правят домашни протектори. Благодаря предварително.

Предназначението на този раздел е за компютърни игри. Ю Ги О картите са по-скоро "настолни"... Ще преместя темата в по-подходящ раздел, а относно въпроса... Може да ползваш широко тиксо и да ги облепиш или да ги ламинираш, но ламината е по-скоро ако искаш да ги запазиш за по-дълго време, като колекционерска сбирка. Няма да ти е удобно за игра с тях... Друг начин е да намериш калъфчета, найлонови, и да ги побереш вътре, така ще можеш и да ги вадиш или (не са с този размер, за това ще трябва да потърсиш доста), широк по размер класьор за визитки и да си направиш "албум", всъщност, албум за снимки също би свършил работа, но ще им е хлабаво там. По-добре кажи какво точно искаш да постигнеш като краен резултат. Поздрави!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами трябват ми , защото имам много редки и стари карти, някои дори вече не се произвеждат и искам да ми дадете идея от къде може да се намери този класьор. От книжарници ли се продават или?Ааа и как се ламинират?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някой знае ли отговора на предишният ми въпрос?

Виж сега... Нека се научим на правилата на форума.............................. Единствената причина да не те накажа, е, че и аз имам карти, закътани...... Ама не ми оставяш много място за действие. При следващото нарушение ще получиш сериозно наказание!!! Кой класьор??? Този за снимките ли? Ами снимките не са се променили от 50 години, основният формат е 9 на 13 сантиметра и се продават, както във всяко фотостудио (ателие), така съм ги намирал и в Кауфланд и Метро, вероятно и други магазини............... Ако говориш за класьора за визитките, както споменах, стандартната визитка, е по-тясна от картите... За това ти трябва доста ровичкане да намериш класьор за визитки, който да отговаря на изискванията ти....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А, някаква идея как да не изпадат картите от албума за снимки..

Принципно с тиксо можеш да залепиш отвора и няма да изпадат, но си усложняваш последващото вадене... Принципно не мисля, че ще изпадат, но не съм пробвал на практика...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ясноо. Аз туку що пробвах и ми изпадат. Затова направих специални протектори с гумичка отзад и сега се държи всичко. А протекторите са от обвивки на тетрадки.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ясноо. Аз туку що пробвах и ми изпадат. Затова направих специални протектори с гумичка отзад и сега се държи всичко. А протекторите са от обвивки на тетрадки.

Ами, звучи ми като добро решение. Поздрави!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря. А, който иска да знае как си направих протектори от обвивките може да ми пише ЛС.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.