Премини към съдържанието
kokoj_

проблем с картината при видеоразговор

Препоръчан отговор

Здравейте.От близо месец се мъча с този проблем.При видеоразговор картината на събеседника ми е двойна, с хоризонтални линии и малка по размер.Има и леко насичане. Сменях различни версии скайп, ъпдейтвах и дейнсталирвах драйвърите на видеокартата и въобще каквото се сетя. Но проблема остана. С Win7 съм.

Моля , който се е сблъсквал с този проблем, да сподели.Прилагам и снимка на екрана с проблема.post-341202-0-77945800-1378200367_thumb.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А драйверите на видеокамерата провери ли ги?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А драйверите на видеокамерата провери ли ги

на излъчваната картина от мен проблем няма.Виждат ме нормално.Видеокартината, което аз виждам при скайпа,там е проблема, с коя програма се възпроизвежда?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

на излъчваната картина от мен проблем няма.Виждат ме нормално.Видеокартината, което аз виждам при скайпа,там е проблема, с коя програма се възпроизвежда?

Камерата дава информацията на скайп и скайп ти я показва.( грубо казано). Камерата сама като работи пак ли се виждаш така?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Камерата дава информацията на скайп и скайп ти я показва.( грубо казано). Камерата сама като работи пак ли се виждаш така?

не,съвсем нормална картина.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Емо!

Колегата говори за камерата на...кореспондента, а не за неговата камера!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Емо!

Ако е така другия трябва да си провери камерата и драйвера.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Емо!

ами с доста абонати на различни PC-та провеждам видеоразговори, тяхните камери са наред,моята също. Те ме виждат идеално, а аз тях така както описах по-горе

Проблема е при мен, но не мога да разбера къде :((((

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

ами с доста абонати на различни PC-та провеждам видеоразговори, тяхните камери са наред,моята също. Те ме виждат идеално, а аз тях така както описах по-горе

Проблема е при мен, но не мога да разбера къде :((((

Проблема е в компютъра приятел.Дай да пробваме сега на скайпа.   lz4jw-stefan. Другият вариант - слаба връзка през интернет. Виж какво си написал:  ..."Има и леко насичане"

Редактирано от Гост (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Проблема е в компютъра приятел.Дай да пробваме сега на скайпа.   lz4jw-stefan

ок вече пратих заявка за добавяне

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако случайно видеото е nvidia - 

Open nVidia Control Panel -> Adjust Image Settings with Preview. Make sure that the option selected is “Let the 3D application decide”.

взето от тук.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря на всички отзовали се. Проблем - решен. Както писа  bluelight - настройките  за 3D на видеокартата.Никой в къщи не си признава , че е барнал нещо :) Отново благодаря.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.