Премини към съдържанието
Ouladsa

Win 32 Evo Gen [Susp] Фалшива тревога или вирус ?

Препоръчан отговор

Свалям си пачовете на PES 2013 те са поредица от 2009 насам и са от един автор , с АВАСТ съм и за първи път от неговите пачове АВАСТА ми хваща вирус с името на заглавието , докато си инсталирам пача да бъде с изключена антивирусна или това наистина е вирус ? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По принцип Аваст винаги алармира при такива файлове, но ако имаш съмнение може да посетиш раздела за вируси.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По принцип Аваст винаги алармира при такива файлове, но ако имаш съмнение може да посетиш раздела за вируси.

Добре. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Свалям си пачовете на PES 2013 те са поредица от 2009 насам и са от един автор , с АВАСТ съм и за първи път от неговите пачове АВАСТА ми хваща вирус с името на заглавието , докато си инсталирам пача да бъде с изключена антивирусна или това наистина е вирус ? 

Моето мнение е:

Преди да решиш да товариш допълнително колегите от анти вирустният раздел / а те наистима са натоварени доста/.

Провери го този файл, който те съмнява, тук:

https://www.virustotal.com/bg/

И ако по известните антивирусни го отчетат като вирус, тогава вече можеш да си направиш твоя тема във антивирустният раздел.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Моето мнение е:

Преди да решиш да товариш допълнително колегите от анти вирустният раздел / а те наистима са натоварени доста/.

И ако по известните антивирусни го отчетат като вирус, тогава вече можеш да си направиш твоя тема във антивирустният раздел.

Този сайт не го знаех колега. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Такива като теб пълнят раздела за сигурност.

Как е възможно да ви напишат в тракерите да спрете АВ при инсталиране на нещо си и вие да го правите.

Дали са ти Virustotal, но също така Аваст върши работа.

Освен ако не искаш компютъра ти да копае за някой друг, тогава спокойно си сложи тия пачове.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Моето мнение е:

И ако по известните антивирусни го отчетат като вирус, тогава вече можеш да си направиш твоя тема във антивирустният раздел.mnogo ti blagodaria

....

Редактирано от capnemo (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

mnogo ti blagodaria mislia 4e  e ne6to takova ama neznam kak da skaniram kakav fail da izbera ako moji6 dami pomogni6 mnogo mersi

Пиши на кирилица,за да не ти пратят темата във коша.

Какво има за разбиране.

Влизаш във сайта, който съм ти дал. Натискаш на Избиране.

И търсиш онзи файл, който те съмнява, или твоят аваст е сигнализирал.

И като го намериш натискаш на сканиране.

Когато приключи, ако не разбираш нищо, снимай самата страница и я дай да я видим.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пиши на кирилица,за да не ти пратят темата във коша.

Какво има за разбиране.

Влизаш във сайта, който съм ти дал. Натискаш на Избиране.

И търсиш онзи файл, който те съмнява, или твоят аваст е сигнализирал.

И като го намериш натискаш на сканиране.

Когато приключи, ако не разбираш нищо, снимай самата страница и я дай да я видим.

как да намериа този фаил.пускам да сканирам не по4ва.иска

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това е същият файл, за който се почна тази тема. Ти трябва да знаеш къде е.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.