Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Е от заглавието се разбира какво търся.Получих бан от вбокс7 и сега не мога да влезна във сайта.Пробвах от различни прокси сайтове,но липсва жава скрипт.Ще съм много благодарен,ако ми помогнете!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е от заглавието се разбира какво търся.Получих бан от вбокс7 и сега не мога да влезна във сайта.Пробвах от различни прокси сайтове,но липсва жава скрипт.Ще съм много благодарен,ако ми помогнете!

Ами да не бяхте получавали БАН! Не знаем защо и как, но и няма как да ни "доложите" добрите си намерения....... Камо ли, че е точно заради "Бокс"-а, а не за нещо друго, незаконно... Или с по-тежки последствия. Подобна тема е по тънките правила на форума, който забранява незаконни действия. Аз лично, въпреки, че знам начини, не бих ги споделил, спазвайки добрите нрави на форума, но и нямам основание да затворя темата. Оставям следващите отговори по усмотрението на техните автори, като и те ще носят отговорност по правилата на форума, ако евентуално ги прекрачят :) И все пак съвет от мен, има не 1 или 2 проксита, има и програми за това, Google неможе ли да ползвате? До сега не съм успял да НЕ намеря отговор, посредством Google...
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

:D и аз съм с БАН от там (не ми е за 1-ви или 2-ри път и съм свикнал) добавени са всички публлични листи с публични проксита не се мъчи с тях.рег страницата не е минават засега действа Tor :D - много обичам да се зачждам с модката там :D

обаче първо си изчести кеша на браузера

Гергано, прокситата са добавени заради теб в бокса.

Без java и във вибокс не можеш да влезеш дори да нямаш бан.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Tor почнаха всякви неуки индивиди да го ползват, дори за флаш игри, намерил съм друг също толкова сигурен начин, който не смятам да споделям.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.