Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×

Препоръчан отговор

Здравейте,в тази тема ще обсъждаме,гледаме,разменяме записи от  мачове.Предимно на Български отбори!

Моля всеки да си напише кой мач е позабравил и иска да си го припомни.Ако аз или някой друг който има запис на мача да го поства тук.

Благодаря!

Редактирано от UltimateX (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

2.10 Забранено е публикуването и разпространението на незаконен софтуер като кракове, пачове, серийни номера и произведения защитени с авторски права (филми, музика снимки и други), както и заявките за такива. Ще си разменяте мачове, ама друг път. Може, ако евентуално си платиш правата към БФС...

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.

• Подобни теми

• от Bewitched
      Борецът за свобода Васил Левски освен че е убил невинно дете на 15г. е бил и хомосексуалист.
      запазени са стари архивни исторически сведения, в които се казва, че дяконът е имал таен любовник в манастир и това е причината той да не е имал връзка с жена.
      Какво мислите за това?  Има писмени данни които доказват това.

• от Soviet Soldier
      Винаги около покупка на подобен тип техника се замислям "Какво стана с качествената българска техника от едно време?".

1- Защо не успяхме да съхраним и развием, поне едно предприятие в тази сфера след промените? 

2- Останаха ли изобщо в България производители на такъв тип техника, или практиката да се сглобяват китайски
      боклуци и да се продават, като български продукт е присъща за 100% от нашите "производители"?

3- Кои български производители (ако все още има такива) са ви известни, и какви са вашите мнение и впечатления за предлаганите от тях продукти?
    • от vankata_6
      Здравейте!
      До момента ползвах Samsung . Използвам приложение, което записва автоматично входящи и изходящи разговори от Google Play Store - Call recorder - ACR (another call recorder). Тази  програма има и платена версия.
      Въпросът ми е какво приложение за iPhone може да се свали, което да има същите функции - автоматично да записва разговорите без необходимост от специално активиране за всяко обаждане и без задължително заплащане.
      Благодаря!
    • от loranst looa
      Здравейте някой може ли да ми каже от къде мога да си купя един топ или колкото се води на кв. метър примерно от това фолио , което се печатат щампи върху тениски трябва ми такова фолио което да издържа пране а материята върху , която ще го поставям е полиестер - футболни фланелки имам  познат които има преса за поставяне но ми трябва фолио за това ако може ми кажете от къде да си го купя и най- вече как се казва . Виждал съм как изрязват на машина съответните щампи от такова фолио но не знам как се казва . 
    • от BG-Team-DRIFT
      Гол! 

Ей това се казва работа. Да си го напиша, докaто не са ни го вкарали

Ейговна и дузпа на два пъти спаси Пламен! 

БЪЛГАРИ, ЮНАЦИ!!!
      2:1
      Да си пия ракията по-добре, че нерви нямам.
  • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.